Išvyka į Kauno miesto centrinę gaisrinę


Išvyka į Kauno miesto centrinę gaisrinę. Kaip apsaugoti NAMUS NUO GAISRO. Pavojaus signalai, rodantys netvarkingą elektros instaliaciją ar kitas problemas. Jeigu namuose kilo gaisras. Evakuacija.

Gaisrinėję sužinojom dėl ko dažniausiai kyla gaisrai,kiek kainuoja ugniagesio-gelbėtojo apranga,kokios ir kur yra pagrindinės gaisrinės Kaune,kokius rajonus jos aptarnauja.

Esant geroms ugniai plisti sąlygoms (patalpoje yra ugnies šaltinis,deguonies,degioji medžiaga), gaisras išplinta per 5min. ir sudegina visą kambarį. Begant iš tokio kambario reikėtų laikytis žemai,kad dūmų nepakliūtų į kvepavimo takus. Būtina,jeigu įmanoma gesinti ugnį,kol ji dar neišplito. Taip pat gesinti su tinkamu gesintuvu. Jei tai yra naftos produktai-milteliniu,elektros prietaisus būtina atjungti nuo elektros tiekimo šaltinio prieš gesinant putų gesintuvu. Riebalus gesinti druska,audiniu,smėliu,uždengiant.

Bėgant iš degančio pastato,būtina paskui save uždaryti duris,tai sutrukdys plisti ugniai.

Ugniagesiai-gelbėtojai yra pasaugoti specialiomis aprangomis,kurios kainuoja apie 8000tūkst. litų, spec. Automobiliai kainuoja 1mln. litų. Kaune yra keletas gaisrinių,kurios aptarnauja skirtingus rajonus. Vidutinis atvykimo laikas yra ~5min.

  • Sauga Aprašymas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2014 m.
  • 2 puslapiai (621 žodžiai)
  • Gabi
  • Išvyka į Kauno miesto centrinę gaisrinę
    10 - 4 balsai (-ų)
Išvyka į Kauno miesto centrinę gaisrinę. (2014 m. Gegužės 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/isvyka-i-kauno-miesto-centrine-gaisrine.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 05:12
×