Išvykstamo - atvykstamo turizmo vertinimas Suomijoje


Išvykstamojo atvykstamojo turizmo vertinimas Suomijoje. Atvykstamasis turizmas Suomijoje. Šalys , iš kurių atvykusiųjų yra daugiausiai Transportas , kuriuo atvykstama Kelionių tikslas Keliaujančių asmenų skaičiaus pasiskirstymas (%) Pajamos iš keliaujančių Vidutiniškai išleido Išlaidų pasiskirstymas Lankomiausi miestai Išvykstamasis turizmas Suomijoje.


Švara, gamta ir saugumas yra pagrindiniai privalumai, skatinantys atvykstamąjį turizmą. Kultūra, menas, dizainas ir architektūra taip pat plačiai reklamuojami turistų lankomi objektai, siekiant privilioti į Suomiją kuo daugiau turistų iš kitų šalių.

Daugiausiai turistų Suomija sulaukia iš Rusijos. Šios šalies gyventojai į Suomiją dažniausiai važiuoja norėdami apsipirkti, nes Suomijoje yra neapmokestinta zona Rusijos piliečiams, o daugumoje Helsinkio parduotuvių galima atsiskaityti rubliais. Tuo tarpu švedai čia mėgsta atostogauti dėl tokių priežasčių, kaip: lengvas susisiekimas su kaimynine šalimi ir Suomijoje oficialiai įteisinta švedų kalba. Čia taip pat mėgsta atostogauti kaimynai estai, bei tolimesnių valstybių gyventojai: vokiečiai ir britai.

Populiariausias transportas, tarp atvykstančiųjų į Suomiją – oro. Šioje šalyje yra 21 keleivius gabenantis oro uostas, o tai užtikrina puikias susisiekimo galimybes tarp įvairių šalių. Taip pat keliavimas lėktuvu yra greičiausiais būdas pasiekti svečią šalį.

Antras, pagal populiarumą, atvykimo būdas– vandens transportas. Priežastis, kodėl jis toks populiarus, akivaizdi: Suomiją skalauja Baltijos jūra, kuria turistai gali atplaukti kruiziniais laisvais ar keltais iš artimiausių: Švedijos, Norvegijos, Estijos, Rusijos, Latvijos, Lietuvos, bei tolimesnių: Danijos, Lenkijos, Vokietijos ir kt. , šalių.

Dažniausiai turistai atvyksta grupėmis, šeimomis arba poromis. Tokius skaičius galime susieti su aukščiau esančia lentele, rodančia, kad poilsinių kelionių skaičius yra didesnis nei verslo. Žmonės mėgsta keliauti po svečias šalis, jas pažinti ar pailsėti, su pažįstamais, šeima ar tiesiog didesne grupe. Taip keliauti ne tik pigiau, bet ir drąsiau, linksmiau.

Lankomiausias miestas Suomijoje – Helsinkis. Šis miestas yra valstybės sostinė, jame gyvena 584 tūkst. gyventojų. Šiame mieste yra didžiausias oro uostas, jį juosia trys automobilių transporto žiedai, iš Helsinkio uosto vyksta įvairių kompanijų keltai į Taliną ir Stokholmą, čia atplaukia kruiziniai laivai iš įvairių pasaulio šalių. Šis miestas garsėja savo nuostabia katedra, visada šurmuliuojančia turgaus aikšte, mėlyna rotuše ir didžiausia Skandinavijoje jūrų tvirtove – Suomenlina.

  • Microsoft Word 31 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 9 puslapiai (1871 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ieva
  • Išvykstamo - atvykstamo turizmo vertinimas Suomijoje
    10 - 3 balsai (-ų)
Išvykstamo - atvykstamo turizmo vertinimas Suomijoje. (2017 m. Gegužės 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/isvykstamo-atvykstamo-turizmo-vertinimas-suomijoje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 24 d. 11:52
×