IT naudojimo švietime tikslas


IT naudojimo švietime tikslas. IT pritaikymas moksle. IT vertybės integruojant į mokymo procesą. Šiuolaikinių IT išvados mokymosi procese. IT programėlių pritaikymas mokymo procese. IT įtaka ugdymo procese. Technologijų keliami pokyčiai. IT programėlės pritaikytos mokymo procesui. Dėstytojams naudingos IT programėlės. Studentams naudingos IT programėlės. IT programėlių pritaikymo mokymo procese išvados.


IT naudojimo švietime tikslas – modernizuoti švietimo procesą ir sudaryti sąlygas siekti šiuolaikiškų švietimo tikslų. Veiksmingas šiuolaikinės įrangos ir technologijų taikymas švietimo įstaigose lemia pažangų ir spartų mokymo proceso vystymąsi.

IT taikymas švietimo procese ir jo teikiamos galimybės yra pajėgios įveikti naujus visuomenės vystymosi iššūkius. Todėl šiuo metu pastebimas intensyvus informacinių technologijų švietime diegimas ir plėtra. Švietimo kontekste pradėjus vartoti sąvokas nuotolinis mokymasis, e. mokymasis, pradėjus taikyti informacines technologijas, nuotolinio mokymosi srityje pradėti kurti ir teikti elektroniniai mokymosi kursai.

Vienas populiarių IT taikymo švietime būdų – mokymasis naudojant internetą. Tai būdas, kai naudojantis programomis internete bendraujama su besimokančiuoju, pasiekiama mokymosi medžiaga, atliekamos užduotys, klausomi kursai ar dalyvaujama seminaruose. Mokomosios programos yra internete, todėl jų nereikia diegti savo kompiuteryje, užtenka tik prisijungti per internetą.

Integruojant IT į mokymo procesą siekiama dvejopo tikslo: veiksmingiau, orientuojantis į besimokantįjį, įgyvendinti švietimo uždavinius ir atitikti visuomenės bei nuolatinio mokymosi poreikius ugdyti IT kompetenciją, tai padėtų besimokančiajam siekti iškeltų mokymosi tikslų.

  • MS PowerPoint 4651 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (446 žodžiai)
  • Kolegija
  • Tadas
  • IT naudojimo švietime tikslas
    10 - 2 balsai (-ų)
IT naudojimo švietime tikslas. (2020 m. Rugsėjo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/it-naudojimo-svietime-tikslas.html Peržiūrėta 2020 m. Spalio 28 d. 01:14
×
30 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo