IT outsourcingas Lietuvoje


Outsoursingas. Outsourcing lietuvoje. Referatas apie it.

Įvadas. Kas yra it outsoursing‘as? It outsourcing‘as lietuvoje. It veiklos optimizavimas lietuvos valstybinėse įstaigose. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedas.

Šiame darbe apžvelgsime ir įvertinsime Lietuvos valstybinių įstaigų IT paslaugų pirkimą iš išorės, tai yra, iš specializuotų IT įmonių.

Įvairūs straipsniai spaudoje tvirtina, kad Lietuvoje vis labiau diskutuojama apie įvairių paslaugų pirkimą iš kitų įmonių. Tai reiškia, kad lietuviai vis labiau domisi outsourcing‘u, gan paplitusiu kitose šalyse tarp įvairaus tipo įmonių, įskaitant ir valstybines įstaigas.

Šio darbo tikslas – išsiaiškinti, ar Lietuvos valstybinėse įstaigose optimizuojama IT veikla, ar yra institucija kontroliuojanti tokią veiklą bei iš šalies teikiamų paslaugų kokybę.

Atlikus šį darbą turėtų paaiškėti, kam valstybinės įstaigos teikia pirmenybę ̶ įdarbintiems IT specialistams, ar IT įmonėms paslaugas teikiančioms iš išorės. Taip pat sužinosime priežastis, kurios lemia tokį pasirinkimą. Pateiktose išvadose pabandysime įvertinti Lietuvos valstybinių įstaigų gebėjimą optimaliai pasirinkti kompiuterinių paslaugų realizuotojus.

  • Vadyba Referatas
  • Microsoft Word 18 KB
  • m.
  • 8 puslapiai (1252 žodžiai)
  • Aidas
  • IT outsourcingas Lietuvoje
    10 - 3 balsai (-ų)
IT outsourcingas Lietuvoje. (2012 m. Gegužės 21 d.). https://www.mokslobaze.lt/it-outsourcingas-lietuvoje.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 20:16
×