IT Paslauga debesų kompiuterija


Savarankiško darbo užduotis nr. Informacijos šaltinių apžvalga. IT paslauga-Debesų kompiuterija. Debesų kompiuterijos formos. Debesų paslaugų tipai. Saugumas, privalumai ir trūkumai. Paas - arba platforma kaip paslauga. Tiekėjai Lietuvos Respublikoje. Tiekėjai pasaulinėje rinkoje. Išvados. Literatūra.


Darbo tikslas: Susipažinti su Debesų kompiuterija kaip technologija, jos formomis, paslaugų įvairove, paslaugų tiekėjais ir vartotojais, išmanyti virtualių serverių diegimą, ŽOS (žiniatinklio operacinių sistemų) ir virtualizacijos privalumus, trūkumus ir galimybes. Gebėti parinkti ir užsakyti reikalingas pavieniam vartotojui bei įmonei debesų kompiuterijos paslaugas.

Priemonės: konspektai, mokomasis kompiuteris su www prieiga, spausdintuvas, virtualios įmonės duomenys.

Aprašyti vieną pažangiausių IT teikimo būdą – Debesų kompiuteriją: esmę, architektūrą, formas, skiriamuosius bruožus, paslaugų tipus, debesies infrastruktūros nuosavybę, saugumą, privalumus ir trūkumus;

Aprašyti vieną iš pasirinktų pagrindinių Debesų kompiuterijos formų (tipų). Išnagrinėti teikiamos paslaugų formos esmę, galimybes, rinką, būdus, metodus ir priemones, paslaugų privalumus ir trūkumus lyginant su realia kompiuterija. Apibrėžti vartotojus ir tiekėjus pasaulinėje rinkoje ir Lietuvos Respublikoje. Išnagrinėti ekonominę paslaugų vertę, palyginti virtualios IS galimas sąnaudas su analogiškos realios informacinės sistemos sąnaudomis.

Praktiškai realizuoti (užsakyti) nemokamas pasirinktos Debesų kompiuterijos paslaugas ir pateikti pristatyme atsiskaitymo metu.

Savarankiško darbo ataskaitą pateikti skaitmenine forma docx ir pptx formatais.

Taikomųjų programų platforma. Debesų kompiuterijai skirta platformos sistema supaprastina gyvavimo ciklo diegimą ir taikomųjų programų tvarkymą.

Kaip Džekas sodino savo magiškas pupeles kietu pagrindu, "Amazon" sukūrė Runtime PAAS, "Amazon Web Service" (AWS) Elastic Beanstalk (dabar beta). Iki šiol portfelį sudaro AWS rinkinys Eclipse (plug-in Eclipse Java-integruota plėtros aplinka), AWS CloudFormation (paslauga, kuri leidžia kūrėjams kurti ir nuostato Amazon išteklius), keletas debesyje pagrįstų duomenų bazės galimybių yra SDK "Android" ir Apple mobiliųjų mašinų, ERuby, Java, PH ir .NET.

  • Informatika Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 78 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (2454 žodžiai)
  • Jakas1214
  • IT Paslauga debesų kompiuterija
    10 - 10 balsai (-ų)
IT Paslauga debesų kompiuterija. (2016 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/it-paslauga-debesu-kompiuterija.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 19 d. 14:22
×