IT rizikos valdymas infrastruktūros plėtros valdymas suteikia konkurencinį pranašumą


It rizikos analizė. It referatai. Infrastrukturos valdymas įmonėje.

Įvadas. Rizikos valdymas aviacinėje elektronikoje. It rizikos valdymas. It rizikos kategorijos. Balansas tarp rizikos ir išlaidų. Kaip konkuruoti. Išvados.

Dar ne taip seniai IT rizikos valdymas buvo siaura specializacija iš operacinės rizikos valdymo sistemos disciplinos, kuri nagrinėja IT projektų nesėkmes ir jų įtaką. Šiandieną IT sistemos prasiskverbė į visus verslo aspektus, tačiau daugelis organizacijų vis dar įtraukia informacinę riziką į operacinių problemų sritį. Tuo tarpu IT rizika tapo svarbi sudedamoji organizacijų verslo rizikos dalis, o jų analizė ir minimizacija sudeda atskirą discipliną, vadinama informacinių-technologinių rizikos valdymas (angl. Information Technology Risk Management - ITRM), kuri padeda įmonėms dirbti su informacinėm sistemom, derinant rizikos laipsnį su išlaidomis jų panaikinimui. Bet ITRM gali duoti daugiau negu pagalbą valdyme. Duotame referate pateikiamos praktinės rekomendacijos ir ITRM panaudojimo pavyzdžiai IT infrastruktūros strategijų kūrimui – projektavimas ir resursų paskirstymas duomenų apdorojimui, tinklų ir duomenų saugojimas tokiu būdu, kad jie palaikytu konkurencinį pranašumą ir ilgalaikius įmonės verslo tikslus.

  • Informatika Referatas
  • Microsoft Word 22 KB
  • 2012 m.
  • 9 puslapiai (1417 žodžiai)
  • Anonimas
  • IT rizikos valdymas infrastruktūros plėtros valdymas suteikia konkurencinį pranašumą
    10 - 3 balsai (-ų)
IT rizikos valdymas infrastruktūros plėtros valdymas suteikia konkurencinį pranašumą. (2012 m. Gruodžio 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/it-rizikos-valdymas-infrastrukturos-pletros-valdymas-suteikia-konkurencini-pranasuma.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 23:41
×