Italija ir italai


Verslo etiketas italijoje. Italijos etiketas. Etiketas italijoje. Italu etiketas. Italijos kultura. Italu kultura. Italijos verslo etiketas. Italijos verslo kultura. Italu bendravimas. Referatas apie italija.

Įvadas. Kelios pastabos apie italiją ir italus. Ekonomika. Papračiai. Kaip geriausia visuomenei bendrauti su pasauliu. Kalba ir pagrindiniai posakiai. Bendravimo būdai. Tinkamos ir netinkamos temos. Tonas, garsumas, kalbėsena. Tylos intarpai. Fiziniai gestai ir veido išraiška. Mostai ir skaičiavimas. Laikysena ir fizinis artumas. Žvilgsniai. Emocijos. Verslo etiketas. Darbo kultūra. Vadovavimo stilius. Viršininkų ir pavaldinių santykiai. Susirinkimai ir prisistatymai. Derybos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Daugelis amerikiečių italijos įvaizdį susikūrė arba per turistinę kelionę, arba iš patirties – bendraudami su italų imigrantais amerikoje. Ir viena, ir kita yra tik labai nedidelė italų kultūros atkarpa ir iš šių ribotų perspektyvų susidaryti nuomonę apie visą italiją būtų didelė klaida. Turistinės kelionės parodo italiją kaip gero maisto ir istorinių paminklų šalį, o itališka – amerikietiška patirtis iš tiesų yra tik pietų italijos kultūra, pakeista imigra nors senojoje patarlėje sakoma: romoje elkis taip, kaip elgiasi romiečiai , bet tikresnė šio posakio versija: romoje stebėk, kaip elgiasi romiečiai. O pats elkis tinkamai . Sakykime, jūsų partneris romoje, pusę valandos pavėlavęs į svarbų susitikimą, plačiai nusišypso, bet nė nemano atsiprašyti. Kaip teigiama informacijos šaltiniuose, šios šalies specialistai yra karštakraujiški, veržlūs, išsiskiria dideliu komunikabilumu. Italijoje esanti dalykinių derybų praktika analogiška daugeliui auropinių nuostatų. Italai energingesni ir aktyvesni užmezgant verslo ir kitokius ryšius, greit priimant alternatyvius sprendimus. Draugiški, ekspresyvūs italai prastai jaučiasi bendraudami per ištiestą ranką. Svarbius reikalus italai labai nori spręsti akis į akį, o ne telefonu, faksu ar elektroniniu paštu. Jūs daugiau laimėsiter pirkdami, parduodami ar derėdamiesi dėl bendros veiklos, jeigu patenkinsite šį pageidavimą. Čia labai didelė reikšmė skiriama tam, kad derybos vyktų tarp vienodas pareigas bei socialinę padėtį turinčių partnerių. Tačiau mūsų šalies verslininkai pastebėjo, kad italai ne visada laikosi žodžio. Todėl patikliems Lietuvaičiams tenka nemažai pasinervinti, nes neretai vėluoja piniginiai atsiskaitymai.

šioje šalyje labai vertinami neformalū santykiai – italai pirmiausia nori jus pažinti. Jie pageidauja iš pradžių įtvirtinti asmeninisu santykius ir tik paskui kimba į reikalo esmę. Beje, susipažinimas su partneriu italijoje užtrunka gerokai ilgiau. , nors procesą tikrai galima paspartinti lėkštegerų spageti ir pora taurių vyno. Šioje šalyje valgymas ir gėrimas – viena svarbiausių verslo žaidimo dalių. Tik nepagailėkite tam laiko, neskubinkite proceso. Juk ištikrųjų smagu elgtis taip, kaip elgiasi vietiniai. Manoma, kad neoficiali aplinka padeda išvengti galimų nesutarimų, suteikia galimybę kritikuoti nerizikuojant sukelti partnerių nepasitenkinimo. Ruošdamiesi verlo susitikimui, pagalvokite apie aprangą. Verslininkai ir verslininkės italijoje rengiasi stilingai ir elegantiškai, daug dėmesio skirdami la bella figura .

  • Microsoft Word 17 KB
  • 2011 m.
  • 11 puslapių (1883 žodžiai)
  • Universitetas
  • Migle
  • Italija ir italai
    10 - 1 balsai (-ų)
Italija ir italai. (2011 m. Balandžio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/italija-ir-italai.html Peržiūrėta 2021 m. Vasario 27 d. 06:04
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo