Italija kultūros dimensijos ir tarpkultūrinė komunikacija


Verslo komunikacija su italija. Kulturu dimensijos. Kulturine dimensija salyje. Tarpkulturine komunikacijos pvz. Idomi kultura komunikacija. Tarpkulturine komunikacija italija. Tarpkultūrinė komunikacija namų darbas.

Italija: kultūros dimensijos ir tarpkultūrinės komunikacijos ypatumai. Įžanga. Italijos kultūros analizė. Trumpa istorinė apžvalga, svarbiausi faktai. Stereotipinis šalies vertinimas. Dimensijos būdingos šalies kultūrai. Neapibrėžtumo vengimas, rizikos toleravimas. Vyriškumas ar moteriškumas. Formalumas ar neformalumas. Asmeninė erdvė. Fizinis kontaktas. Akių kontaktas. Gestai. Verybės, elgsena ir manieros. Verslo sistemos šalyje ypatumai. Hierarchija ar lygybė? Punktualumas ar dienotvarkės ir terminų nesilaikymas? Artimas ar tolimas fizinis kontaktas? Dėmesys tarpusavio santykiams. Komunikacijos su kitų kultūrų atstovais ypatumai. Išvados. Literatūros sąrašas.

Rašydama šį darbą labai susidomėjau Italija, daug sužinojau apie šią šalį ir užsimaniau ten nuvykti. Mane sudomino Italojos gyventojai ir jų būdas. Būtu idomu visai tai ką aprašiau patirti, pamatyti. Galiu drąsiai teigti, kad buvo įdomu rašyti šį darbą. Italai įdomios asmenybė, įdomi jų kultūra. Pritariu Lewis.R.D knygoje parašytiems žodžiams, kad Europa daug skolinga italų kultūrai. Nežinau, kuriame kitame Europos kampelyje rasite tokius emocingus, gyvibingus, draugiškus ir mandagius žmones, kaip italai. Nepeikiu kitų europos šalių gyventojų, tačiau susidariau puikią nuomonę apie italus. Mane sužavėjo jų dėmesys tarpusiavio santykiams, šiltumas bendraujant ir didžiausia jų vertybė- šeima. Galbūt dažnam iš mūsų gali pasirodyti keista, ar net nemandagu, kai pašnekovas stovi labai arti vienas kito, liečiasi, ypač jei jie yra mažai pažystami, tačiau mano nuomone toks bendravimas yra daug malonesnis ir nuoširdesnis. Siūlyčiau ne vienam lietuvių pasisemti šiek tiek mandagumo ir bendravimo ypatumų iš italų.

  • Microsoft Word 48 KB
  • 2013 m.
  • 12 puslapių (1848 žodžiai)
  • Universitetas
  • Jūratė
  • Italija kultūros dimensijos ir tarpkultūrinė komunikacija
    10 - 2 balsai (-ų)
Italija kultūros dimensijos ir tarpkultūrinė komunikacija. (2013 m. Balandžio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/italija-kulturos-dimensijos-ir-tarpkulturine-komunikacija.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 21 d. 20:21
×