Italija pristatymas


Italija. Sostinė Roma Oficialioji ES kalba (-os) italų. Italija arba Italijos Respublika yra valstybė pietų Europoje. Šiaurėje šalis remiasi į Alpes. Italija garsi savo virtuve, madomis ir dizainu. Italijos istorija yra svarbiausia visų palei Viduržemio jūrą išsidėsčiusių šalių kultūriniam ir socialiniam vystymuisi. Svarbiausi Italijos statiniai. Romos Koliziejus. Lietuvos ir Italijos ryšiai atsispindi įspūdinguose materialiuosiuose paminkluose bei gausiuose rašytiniuose šaltiniuose. Lietuvos ir Italijos ryšiai. Senovės Romos imperijos. Garsių italų meistrų. Lietuvos bei italijos. Dvišaliai ekonominiai susitarimai Lietuvos. Italijos – Lietuvos prekybos rūmai Italijos – Lietuvos prekybos rūmai yra dvišalė organizacija.


LIETUVOS bei ITALIJOS EKSPORTAS ir IMPORTAS Perspektyviausi sektoriai lietuviškos kilmės prekių ir paslaugų eksportui į Italiją: maisto produktų pramonė, baldų pramonė, medienos pramonė, plastikų pramonė, metalų pramonė, kelionių paslaugos (turizmas), transporto paslaugos. Lietuvos importas iš Italijos sudarė 3,8 proc. viso Lietuvos importo (6 vieta). Pagrindiniai Italijos pramonės sektoriai: mašinų gamyba, metalurgija, - chemijos ir naftos chemijos pramonė, lengvoji ir maisto pramonė. - Lietuva į Italiją daugiausiai eksportuoja sūrį bei varškę, o importuoja iš Italijos automobilius ir kitas transporto priemones. - Italijos įmonės Lietuvoje investavo į privataus nekilnojamojo turto įsigijimą ir pardavimą bei didmeninę ir mažmeninę prekybą.

  • MS PowerPoint 13700 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 13 puslapių (626 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Inesa
  • Italija pristatymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Italija pristatymas . (2017 m. Gegužės 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/italija-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Balandžio 06 d. 02:27
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo