Italijos bendravimo kultūra ir logistikos transporto priemonės


Įvadas. Bendravimo kultūra. Skirtumai tarp ekonominių, socialinių ir kultųrinių požymių italijoje. Italijos transportas. Italijos ekonomika. Italjos eksportas. Importas. Išvados. Šaltiniai.


PAGRINDIS TIKSLAS: Išanalizuoti Italijos bendravimo kultūras bei jos logistines transporto priemones.

Italija taip pat turi tarptautinius traukinius, kurie turi bendras linijas su Prancūzija, Šveicarija, Austrija bei Slovėnija.

Italijos prekyboje dominuoja automobiliai bei mašinos. Šalis yra įsikūrusi kalnuotoje vietoje, kurioje žemės ūkio auginimas nelabai palankus. Dėl tos pačios priežasties Italijos prekyba priklauso nuo gamybos sektoriaus.

Visame pasaulyje garsios Italijos prekinių ženklų firmos tokios kaip Armani, Valentino, Versace, Benetton, Prada, FIAT, Lancia, Alfa Romeo, Maserati ir Lamborghini sukūrė nišą pasaulinėje rinkoje kur šios prekės turi aukštą paklausą ir aukštą kokybę.

2008m. nuosmukis gerokai sumažino Italijos pasaulines prekybos apimtis. Jos eksporto apimtys sumažėjo nuo 546.900.000.000 $ 2008 į 369.000.000.000 $ 2010. Tačiau šalies ekonomika išliko gan stipri ir užėmė 8-ąją vietą pasaulio eksporto apimtyje. Pagrindinės eksportuojamos prekės: Inžinerinės prekės, tekstilė ir drabužiai, gamybos mašinos, motorinės transporto priemonės, transportavimo įranga, chemikalai, maistas, gėrimai ir tabakas, mineralai ir spalvotieji metalai. Pagrindiniai Italijos eksporto partneriai yra: Vokietija, Prancūzija, Ispanija, Amerika, Didžioji Britanija. Italija taip pat pati gamina ir eksportuoja elektros energiją, aliejų, gamtines dujas.

Italijos importas taip pat nukrito po 2008m. Skaičiai sumažėjo nuo 549.900.000.000$ 2008m. į 358.700.000.000$ 2010m. Italija importuoja šias prekes: Inžinerijos produktai, chemikalai, transportavimo įranga, energetikos produktai, mineralai ir spalvotieji metalai, tekstilė ir drabužiai, maisto produktai ir gėrimai, tabakas. Italijos pagrindiniai importo partneriai yra: Vokietija, Prancūzija, Kinija, Olandai, Libija, Rusija.

Italija yra labai graži valstybė kuri turi labai ilgą Istoriją, bei savo plotą, ji taip pat turi dvi nepriklausomas valstybės savo teritorijose, tai yra San Marinas ir Vatikanas, kuriose man pačiam teko pabuvoti ir labai patiko. Italai kaip žmonės labai pagarbūs vieni kitiems ir svečiams, nes vyrai kartais net apsikabina ko negalėtumėme pasakyti apie kitos tautybės žmones. Dalykiniais pokalbiais Italai irgi nori pasirodyti pagarbūs, bet jie vis vien versle jums niekada nepasakys visko iki galo, jums nereikia parodyti, kad jūs už juos daugiau žinote.

  • Microsoft Word 23 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1817 žodžiai)
  • Kolegija
  • Kęstas
  • Italijos bendravimo kultūra ir logistikos transporto priemonės
    10 - 3 balsai (-ų)
Italijos bendravimo kultūra ir logistikos transporto priemonės. (2016 m. Gruodžio 18 d.). https://www.mokslobaze.lt/italijos-bendravimo-kultura-ir-logistikos-transporto-priemones.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 17 d. 21:45
×