Italijos etiketo ir protokolo ypatumai


Įvadas. Bendra apžvalga. Politika ir valdžia. Religija ir demografija. Pagrindinės kultūros kryptys. Mokslas ir švietimas. Kaip žmonėms geriausia bendrauti? Kalba. Elgesys viešose vietose. Bendravimo būdai. Požiūris į laiką. Rizikuojantys ar vengiantys rizikos. Susipažinimas. Verslo etiketas. Derybos. Literatūra ir šaltiniai.

Italai pripratę gyventi susikimšę ir dirbti greta kits kito. Tai sukuria darnios komandos atmosferą, panašiai kaip Japonijoje.Italų lankstumas tvarkant reikalus gali jums pasirodyti nesąžiningumu. Jie dažnai šiek tiek nusižengia taisyklėms, pažeidžia kai kuriuos įstatymus arba juos apeina, labai laisvai interpretuoja tam tikrus susitarimus, kontrolę ir nuostatus. Supraskite, kad jie taip visada tvarko verslo reikalus, ir pasi¬naudokite tuo jų „lankstumu". Jūsų griežtumą įstatymų atžvilgiu jie palai¬kys trumparegiškumu ar netgi aklumu. Tuo požiūriu italai yra arčiau tikro¬vės ir mažiau idealų varžomi negu jūs. Italai derybininkai yra draugiški, šnekūs ir nepaprastai paslankūs. Jie ne tokie tiesmuki, kaip šiauriečiai, ir dažnai atrodo, jog šneka užuolankomis. Pokalbį italai pradeda nuo asmeninių arba pusiau emocionalių temų. Derėdamiesi su italais šiauriečiai turėtų apsišar¬vuoti kantrybe ir skirti pakankamai laiko apšilimui. Šiauriečiams ge¬riausia laikyti derybas įdomiu žaidimu, kurį reikia žaisti pagal italų taisyk¬les, bet pasiekti svarių ir abiem šalims naudingų rezultatų.

Darbo objektas : Italijos etiketo ir protokolo ypatumai.

Tikslas : išnagrinėti Italijos verslo etiketo ir protokolo ypatumus.

Uždaviniai: 1. Supažindinti su italijos kultūra.

2. Italjos verslo etiketas

3. Iššanalizuoti Italijos bendravimo ypatumus

  • Turizmas Referatas
  • Microsoft Word 86 KB
  • 2014 m.
  • 22 puslapiai (6739 žodžiai)
  • Kolegija
  • Lina
  • Italijos etiketo ir protokolo ypatumai
    10 - 3 balsai (-ų)
Italijos etiketo ir protokolo ypatumai. (2014 m. Spalio 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/italijos-etiketo-ir-protokolo-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 00:30
×