Italijos ir Turkijos palyginimas


Italija. Turkija. BVP Italija ir Turkija mln. JAV dolerių. Procentiniai nedarbo rodikliai. Procentiniai infliacijos rodikliai. Italijos ūkio šakų pasiskirstymas. Turkijos ūkio šakų pasiskirstymas. Importas JAV dolerių už konteinerį. Eksportas JAV dolerių už konteinerį. Italijos bankas. Turkijos bankas. Turizmas Italijoje. Atvykstančių turistų skaičius. Turizmas Turkijoje. Tarptautinio turizmo pajamos JAV dolerių. Turkijos ir Lietuvos ekonominis bendradarbiavimas. Italijos ir Lietuvos ekonominis bendradarbiavimas. Didžiausios įmonės Italijoje. Turkijos ir Lietuvos ekonominis bendradarbiavimas. Italijos ir Lietuvos ekonominis bendradarbiavimas. Didžiausios įmonės Italijoje. Turkija ir ekonominė krizė. Lietuva ir krizė.


Italijoje krizės metu BVP mažėjo, o Turkijoje BVP taip pat mažėjo.

maisto produktai (makaronai, sūris, alyvuogių aliejus, vynas (pirma vieta pasaulyje pagal eksportą), vaisiai, pomidorų konservai.

Centrinis bankas Turkijoje ir yra įkurtas kaip akcinė bendrovė 1930 birželio 11 d .

2013 m. pagal prekybos apyvartą Italija buvo 10-ta didžiausia Lietuvos prekybos partnerė.

Eti (sausainiai, Eti išaugo į vieną didžiausių Turkijos maisto gamintojų, eksportuojančių beveik 300 produktų pagal 45 prekinių vardų visame pasaulyje.)

2008–2010 m. ekonominė krizė Lietuvoje ženkliai didino bedarbystę ir emigravimą

  • Microsoft Word 1322 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 16 puslapių (2222 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rugilė
  • Italijos ir Turkijos palyginimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Italijos ir Turkijos palyginimas. (2017 m. Rugsėjo 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/italijos-ir-turkijos-palyginimas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 04:48
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo