Italijos kultūra


Įvadas. Temos aktualumas. Pasaulyje neįmanoma rasti homogeniškos visuomenės su tokiu pačiu etniniu ir kultūriniu požiūriu. Darbo tikslas. Išnagrinėti Italijos kultūrą. Italijos istorija. Italijos istorija yra viena iš svarbiausių Viduržemio jūros baseine esančių šalių istorijų ekonominiam. Italijos geografinė padėtis. Išsidėsčiusi Viduržemio jūros baseino centre. Italijos kultūros ypatumai. Tarp kartų egzistuoja familiarumo pakopos. Italai beveik visomis progomis gražiai rengiasi. Italų bendravimo būdai. Italijoje žmonės sveikinasi. Verslininkai ir verslininkės Italijoje rengiasi stilingai ir elegantiškai. Elgesys viešose vietose. Vaikščiojimas ir stovėjimas. Kad galėtumėte teisingai panaudoti gestus arba teisingai suprasti kitų jums skirtus gestus. Patraukyti pečiais reiškia „Nežinau". Italijos kulinarinis paveldas. Italai maitinasi labai. Pusryčiai Italijoje tradiciškai yra saldūs ir panašūs kaip Prancūzijoje. Išvados. Istorija labai svarbi Italijos kultūros dalis. Italai yra labai ekspresyvūs ir emocionalius gestus vartojantys žmonės. Literatūros sąrašas.


Temos aktualumas. Kiekviena kultūra yra išskirtinė ir turi savitą požiūrį į tam tikrus aspektus ir kartais atrodo, jog tai, kas kitoms kultūroms priimtina, dar kitoms gali būti neracionalu ir nebūdinga. Todėl norint pažinti tam tikrą šalį ir jos kultūrą reikia ja domėtis. Labai svarbu nuvykus į kitą valstybę žinoti jos istoriją, papročius, vertybes, kokie objektai gerbiami ir puoselėjami apie ką nederėtų juokauti ir kaip elgtiamasi vienoje ar kitoje situacijoje.

Darbo tikslas. Išnagrinėti Italijos kultūrą. Darbo uždaviniai: Išnagrinėti Italijos istoriją. Indentifikuoti geografinę Italijos padėtį. Išanalizuoti Italijos kultūros ypatumus. Išnagrinėti italų bendravimo būdus bei elgesį viešose vietose. Apibrėžti Italijos kulinarinį paveldą.

Italijos istorija yra viena iš svarbiausių Viduržemio jūros baseine esančių šalių istorijų ekonominiam, socialiniam vystymuisi. 1946 m. paskelbta Italijos respublika.

Išsidėsčiusi Viduržemio jūros baseino centre. Pramoninėje šiaurėje teka ilgiausia upė Po. Per visą bato formos pusiasalį driekiasi Apeninų kalnai. Šalyje gyvena 61,6 milijono gyventojų. Sostinė – Roma.

Vaikščiojimas ir stovėjimas eilėse. Passeggiata paprotys. Italams labai rūpi būti švariems ir gerai kvepėti. Tinkamos ir netinkamos temos kalbėjimui. Išraiškingas bendravimas.

Pusryčiai Italijoje tradiciškai yra saldūs ir panašūs kaip Prancūzijoje, Ispanijoje ar Portugalijoje. Pietūs Italijoje vadinami svarbiausiu dienos maistu. Vakarienė Italijoje valgoma vėliau nei įprasta.

  • MS PowerPoint 19932 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 17 puslapių (909 žodžiai)
  • Kolegija
  • Viktorija
  • Italijos kultūra
    10 - 3 balsai (-ų)
Italijos kultūra . (2017 m. Balandžio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/italijos-kultura.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 13 d. 10:20
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!