Itampos ir srovės šaltinio modelio tyrimas


Saltinio naudingumo koeficientas. Itampos saltinio naudingumo koeficientas. Įtampos šaltinio naudingumo. Šaltinio naudingumo koeficientas?. Saltinio vidaus varza.

Darbo tikslas. Susipažinti su srovės ir įtampos modeliais, jų savybėmis ir modeliavimu. Darbo užduotis. Atlikti nurodytų grandinių modeliavimą išmatuojant grandinėje tekančias sroves, ant elemento krentančias įtampas. Iš modeliavimo rezultatų apskaičiuoti galias, naudingumo koeficientą, patikrinti galių balansą. Gautus rezultatus palyginti su teoriškai apskaičiuotais. Darbo eiga. Išvados.

Šiaulių universitetas Iš modeliavimo rezultatų apskaičiuoti galias, naudingumo koeficientą, . Įstatytome į pirmą schemą rezistorių dydžius(kai r1 r2 , r1 = r2 , r1 r2) ir maitin . Apskaičiuojame šaltinio, grandinės galias ir naudingumo koeficientą pagal formules ir įstatome į matome, kad kai šaltinio vidaus varža yra žymiai didesnė už grandinės varžą tai naudingumo koeficientas yra mažas, nes galia yra sunaudojama šaltinio viduje. O kai šaltinio vidaus varža yra žymiai mažesnė už grandinės varžą tai naudingumo koeficientas yra didelis, nes galia yra sunaudojama šaltinio viduje.

šu 2001 darbą atliko l. Ropė.

  • Microsoft Word 9 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (386 žodžiai)
  • Universitetas
  • Itampos ir srovės šaltinio modelio tyrimas
    10 - 2 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Itampos ir srovės šaltinio modelio tyrimas. (2011 m. Gegužės 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/itampos-ir-sroves-saltinio-modelio-tyrimas.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 21 d. 07:00
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo