Itempimų koncentracija ir jos paviršiaus kokybės ir mastelio įtaka statiniam ir cikliniam stiprumui


Be to čia atsiranda ir kita problema. Nuovargio riba σr , kuri naudojama skaičiavimuose є nuo ciklo simetrijos. Išeitu kad kiekvienai medžiagai reikalinga daug nuovargio kreivių tai yra kiekvienai asimetrijai po kreive. Įtempimų koncentracija ir jos paviršiaus kokybės ir mastelio įtaka statiniam ir cikliniam stiprumui. Paviršiaus kokybė. Mastelio efektas.

Be to čia atsiranda ir kita problema. Nuovargio riba ór , kuri naudojama skaičiavimuose Ŗ nuo ciklo simetrijos. Šitoks uždavinys būtu neįvykdomas, čia buvo rasta išeitis, pasirodo, kad pagal simetrinio ciklo nuovargio ribas ópagal paveiksle parodytą diagramą galima lengvai apskaičiuoti įvairių asimetrijų nuovargio ribas. Čia reikalinga ordinačių ašyje atidėti ciklo amplitudinį įtempimą óm. Ši diagrama vadinama gudmano diagrama.

  • Microsoft Word 13 KB
  • 2012 m.
  • 3 puslapiai (843 žodžiai)
  • Universitetas
  • Itempimų koncentracija ir jos paviršiaus kokybės ir mastelio įtaka statiniam ir cikliniam stiprumui
    10 - 3 balsai (-ų)
Itempimų koncentracija ir jos paviršiaus kokybės ir mastelio įtaka statiniam ir cikliniam stiprumui. (2011 m. Birželio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/itempimu-koncentracija-ir-jos-pavirsiaus-kokybes-ir-mastelio-itaka-statiniam-ir-cikliniam-stiprumui.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 02 d. 18:19
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo