Įvadas į finansus


Referatas ivadas. Finansu ivadas. Referatu pavyzdziai. Įvado pavyzdžiai. Finansai ivadas. Referatu pavyzdziai ivadas. Referatu ivadu pavyzdziai. Du tėčiai – turtingas ir vargšas referatas.

Finansų sąvokos kilmė ir dabartinis apibūdinimas. Finansų valdymo instrumentai. Pinigų cirkuliacija ir išteklių judėjimas ekonomikoje. Finansinės rinkos ir vertybiniai popieriai. Finansai kilęs iš angl. Ž. „fine“ – piniginė bausmė arba iš vok. Ž. „fein“ – šis žodis susijęs su suktybe, sukčiauti. Vokietijoje xvi a. Finansai reiškė apgaulę, lupikavimą, neteisėtą priespaudą. Geriausiai tiktų kildinti iš lot. Ž. „finare“, o iš jo padarytas daiktavardis „finatio“ – baigimas, kuris įvairiais laikais turėjo skirtingas reikšmes (pvz. : teismo bauda, valdovo užkrautą mokėjimą ir tt. ) vėliau imta finansus taikyti tik valstybei kai yra vykdomi mokėjimai. Kuomet pradėjo vystytis savivalda. Tuomet atsirado daug viešojo gyvenimo prievolių (soc. Apsauga, švietimas ir panašiai). Finansų vardas pradėtas taikyti amatuose, prekyboje, žemės ūkio pajamų ir išlaidų apibudinime. Šiais laikais finansai apima finansų valdymą, investavimą. Finansų valdymas apima investavimą, projektavimą, investavimo sprendimus (t. Y. Kokiu būdu turėtų būti finansuojamas įmonės turtas ar veikla). Finansai negali egzistuoti be kitų mokslų: ekonominiai, pramonės, prekybos, komerciniai, statistikos, buhalterinės apskaitos mokslai. Prie finansų priskiriama: rizika, prognozavimas, ergonominiai, statistiniai mokslai ir panašiai. Taip pat išskiriamos istorijos (finansų ist. , ūkių ist. Ir panašiai). Finansai glaudžiai susiję su administravimu ir valdymu, draudimu ir mokesčiais.

Finansai kilęs iš angl. Ž. fine – piniginė bausmė arba iš vok. Ž. fein – šis žodis susijęs su suktybe, sukčiauti. Vokietijoje xvi a. Geriausiai tiktų kildinti iš lot. Ž. finare , o iš jo padarytas daiktavardis finatio – baigimas, kuris įvairiais laikais turėjo skirtingas reikšmes (pvz. Kuomet pradėjo vystytis savivalda. Apsauga, švietimas ir panašiai).

Finansų valdymas apima investavimą, projektavimą, investavimo sprendimus (t.

Finansai negali egzistuoti be kitų mokslų: ekonominiai, pramonės, prekybos, komerciniai, statistikos, buhalterinės apskaitos mokslai.

Prie finansų priskiriama: rizika, prognozavimas, ergonominiai, statistiniai mokslai ir panašiai. , ūkių ist. Kreditai, palūkanos, dividendai, diskontai, valiutų kursai (akcijų, obligacijųšioje schemoje vyriausybė – tai visos valstybinės institucijos, kurios yra išlaikomos ir mokesčių mokėtojų pinigų.

šioje schemoje matome, kad susidaro du pinigų apytplačiąja prasme – kaip savo ir skolinto kapitalo parūpinimas, paieška ir panaudojimas pagrindinėms priemonėms (pagrindinėms fondams) kapitalo panaudojimas gali būti išskiriamas į atskirą finansų funkcijfinansų tarnybos turi siekti, kad prekių srautams atitiktų pprie pinigų rinkos priskiriama įvairių paskolinių vp, kurių mokėjimo terminai sueina per vienerius metus – trumpalaikiai įsiskolinimai (komerciniai vp (90 dienų), įvairi trumpalaikiai depozitai, paskolos (iki vienerių metų) ir tt. ).

Kapitalo rinka priskiria ilgalaikių vp rinkos.

  • Ekonomika Konspektas
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2011 m.
  • 4 puslapiai (686 žodžiai)
  • Įvadas į finansus
    10 - 2 balsai (-ų)
Įvadas į finansus. (2011 m. Birželio 22 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivadas-i-finansus.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 20 d. 10:02
×