Įvadinis laboratorinis darbas mikrobangos


Įvadinis laboratorinis darbas. Susipažinti su mikrobangų diapazono sinusinių virpesių generatoriumi ir išmokti matuoti bangos ilgį stovinčios bangos metodu. Klistroninio generatoriaus g3 14 a suderinimas. Darbo eiga. Atsakymai į klausimus. Įtampos ir srovės amplitudžių pasiskirstymas išilgai linijos. Išvados.

Susipažinti su mikrobangų diapazono sinusinių virpesių generatoriumi ir išmoktidažnio pasirinkimas atliekamas pagal lentelėje pateiktus diapazonus: duota reikšmė mhz ir šiamrankenėlę nač. Uroven sukame iki galo į pusę menše – pilnai nuslopiname signalą generatoperjungiame perjungiklį į padėtį volnomier , kol prietaiso rodyklė atsilenkia ir pasiekia maksimumman suderinti nereikėjo, nes mano darbo vietoje buvo naujesnio modelio generatorilgąja linija vadinsime du ar daugiau laidininkų atskirtų vienas nuo kito dielektriku, kurių ilgis didesnis ar vienmatis sklindančiojo signalo bangos ilgiui.

Ilgojoje linijoje galimi darbo rėžimai: 1) bėgančios bangos rėžimas(ilgojoje linijoje atspindžių nėra), 2) stovinčios bangos rėžimas (ilgojoje linijoje vyksta visiškas atspindys), 3) mišrių bangų rėžimas (linijoje atsispindi tik dalis krintpabraukta formulė yra atspindžio koeficiento formulė. Iš jos matosi, kad atspindėtos bangos atlikęs laboratorinį darbą susipažinau su mikrobangų diapazono sinusinių virpesių generatoriumi ir išmokau matuoti bangos ilgį stovinčios bangos metodu. Išanalizavęs gautus rezultatus, pastebėjau, kad nuo dažnio priklauso u bei bangos ilgis. Sumažinus dažnį per 500 mhz, bangos ilgis padidėjo. Iš to sprendžiame, kad žemesniuose dažniuose bangos ilgis didesnis.

  • Microsoft Word 2599 KB
  • 2011 m.
  • 3 puslapiai (412 žodžiai)
  • Įvadinis laboratorinis darbas mikrobangos
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Įvadinis laboratorinis darbas mikrobangos. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivadinis-laboratorinis-darbas-mikrobangos.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 18 d. 14:50
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo