Įvairių rūšių transporto priemonėmis pervežtų keleivių analizė


Svarbios sąvokos. Lentelių sąrašas. Įvadas. Transporto sektoriaus apibūdinimas. Įvairių transporto rūšių struktūra. Pervežtų keleivių 2008 – 2012m. dinaminė analizė. Išvados. Literatūros sąrašas.

Keleivių vežimas – vežimas autobusais, maršrutiniais taksi, troleibusais reguliariaisiais, specialiais bei užsakomaisiais reisais vietinio (miesto ir priemiestinio), tolimojo ir tarptautinio susisiekimo maršrutais.

Kelias – tai transporto tinklo (infrastruktūros) sudėtinė dalis, pritaikyta transporto priemonių eismui arba pėsčiųjų judėjimui sausuma, vandens paviršiumi arba oro erdvės ruože.

Kombinuotasis transportas – tai transportavimo būdas susijęs su įvairių transporto rūšių panaudojimu, sudarant daugianarę gabenimo grandinę.

Oro transportas – tai pati greičiausia transporto rūšis.

Temos aktualumas: transportas šiais laikais tapo itin svarbus žmonių gyvenime. Tad siekiant išsiaiškinti, kokią dalį įvairių rūšių transportas užima žmonių gyvenime remiamasi duomenis iš statistikos departamento apie 2008 – 2012m. keleivių pervežimą įvairiomis transporto priemonėmis. Taip pat siekiama išsiaiškinti kaip kito keleivių skaičius bei keleivio-kilometrai per pastaruosius penkerius metus. Analizuojama ne tik transporto rūšių struktūra bet ir keleivio-kilometrų struktūra, be to analizuojami ir keleivių skaičiaus lygio bei pokyčio tempai 2008 – 2012m., dėl kokių priežasčių vienos rūšies keleivių pervežimas sumažėjo/padidėjo, kitos rūšies padidėjo/sumažėjo. Apskaičiuojamas ir analizuojamas vidutinis keleivių ir pokytis bei to pokyčio tempas, kas įtakojo keleivių sumažėjimą ar padidėjimą, nuvažiuotų kilometrų mažėjimą ar didėjimą 2008 – 2012 metais.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2015 m.
  • 16 puslapių (2540 žodžiai)
  • Kolegija
  • Agnė
  • Įvairių rūšių transporto priemonėmis pervežtų keleivių analizė
    10 - 7 balsai (-ų)
Įvairių rūšių transporto priemonėmis pervežtų keleivių analizė. (2015 m. Balandžio 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivairiu-rusiu-transporto-priemonemis-perveztu-keleiviu-analize.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 23 d. 09:53
×
143 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo