Įvairių signalų formų generatorių tyrimas


SIGNALŲ PERDAVIMAS IR PRIĖMIMAS Laboratorinio darbo Nr. Įvairių signalų formų generatorių tyrimas. Darbo tikslas. Pradiniai duomenys. Spektro analizatoriaus tyrimas.

Darbo tikslas. Harmoninių signalų (Sine Wave), stačiakampių impulsų (Pulse), Bernulio sekos (Bernoulli) generatorių, oscilografo (Scope) tyrimas. Generatorių signalų spektrų tyrimas (ΝFFT , vidurkinimų skaičiaus, lango tipo).

Buferio dydis 32, FFT ilgis pagal sąlygas, imties laikas toks pats kaip diskretizatoriuje. Maksimali ir minimali Y ašies reikšmė priklausomai nuo signalo (turi matytis visas spektras).

Atlikus laboratorinį darbą išanalizavome skirtingų rūšių signalus ir jų spektrus, tai yra sinusinį signala, stačiakampių impulsų seką ir Bernulio atsitiktinių impulsų seką. Iš gautų rezultatų matome, kad nuo vidurkinimų skaičiaus priklauso signalo atvaizdavimo kokybė, tai yra kuo didesne vidurkinimo reikšmė, tuo tiksliau ir su mažesne triukšmų įtaka atvaizduojamas signalas.

  • Microsoft Word 1018 KB
  • 2015 m.
  • 8 puslapiai (465 žodžiai)
  • Kursinis
  • Įvairių signalų formų generatorių tyrimas
    10 - 4 balsai (-ų)
Įvairių signalų formų generatorių tyrimas. (2015 m. Balandžio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivairiu-signalu-formu-generatoriu-tyrimas.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 23 d. 06:58
×