Įvairių siuntų iš internetinių parduotuvių pervežimas, verslo planas


UAB ,,gel-delivery‘‘ įmonės verslo planas. Santrauka. Verslo sritis. Įmonės tikslai. Paslaugų aprašymas. Rinkos apžvalga. Konkurentai. Konkurentų apžvalga. Rinkodaros planas. Kainų politika. Pardavimo strategija. Reklama ir rėmimas. Įmonės turto analizė. Įmonės valdymas. Darbuotojai. Prekių pardavimo ir įplaukų prognozės per pirmus metus. Ilgalaikis turtas (pagrindinės priemonės). Pradinės išlaidos. Finansavimo poreikiai ir šaltiniai. Kredito grąžinimo grafikas. Ūkinės veiklos (gamybos) išlaidos. Pirmųjų veiklos metų sąmata (pinigų srautai). Pelningumo lūžio taškas. Projekto pelningumo svyravimų (rizikos) įvertinimas. Šaltinių sąrašas.


Neseniai įsteigta įmonė, uždaroji akcinė bendrovė ,,GEL-DELIVERY‘‘, užsiimanti įvairių siuntų iš internetinių parduotuvių pervežimu Geležinkeliu Lietuvoje ir Europoje. Pagrindinis įmonės tikslas kuo greičiau pristatyti Jūsų siuntinį.

klientų patogumui prekės atvežamos iki pat durų, jei reikia, nemokamai siūlome klientams užnešimo paslaugą (galioja dideliems siuntiniams);

jei klientas netikėtai išvyko, turime galimybę pasaugoti siuntinį iki 15 dienų. už simbolinę kainą.

Įmonė planuoja ne tik vežti siuntas internetinių parduotuvių pirkėjams, bet ir jas, esant reikalui, pasaugoti. Taip pat ateities planuose yra galimybė klientams patiems siųsti siuntas. Planuojama per artimiausius 2 metus užimti 6% rinkos šioje verslo srityje ir antraisiais metais gauti pelno. Įmonės įkūrėjai kaip finansinės veiklos kaštus įvardija:

pradinės išlaidos: patalpų nuoma; kaštai raštinės reikmenys, reklamos išlaidos, atsargų pirkimas, ryšio priemonės, juridinės paslaugos, signalizacijos įrenginiai, personalo apmokymas, apyvartinis kapitalas;

pastovios išlaidos: turto draudimas, kredito palūkanos, mokesčiai už žemę ir gamtos taršą, komunalinės paslaugos;

kintamos išlaidos: mokesčiai, komunalinės paslaugos, reklamos kaštai, atlyginimas, premijos darbuotojams ir kt.

Pagrindiniai rizikos faktoriai naujai besikuriančiai įmonei-politinė situacija Europoje ir visame pasaulyje, daugybė konkurentų šioje verslo srityje.

Kuriama nauja įmonė, kurios verslo sritis-siuntinių pervežimas iš internetinių parduotuvių tiesiai pirkėjui geležinkelių ir transportu. Įmonė planuoja pradėti veiklą 2018 metų sausio 1 d. Siuntos bus vežamos ne tik Lietuvos teritorijoje, bet ir iš visos Europos, tad Lietuvos žmonės galės drąsiai ir nebijodami pirkti Europos internetinėse parduotuvėse. Planuojama pasirašyti kontraktus su populiariausiomis drabužių, tekstilės, kosmetikos parduotuvėmis Europoje, tokiomis kaip ,,boohoo“, ,,Zara“, ,,Gap“, ,,Gymshark“, ,,Nike‘‘, ,,FellUnique“ ir kitomis. Planuojama bendradarbiauti ir su užsienio vaistinėmis.

Manoma, kad žiema gali būti ne toks pelningas metas, kaip kiti metų laikai, todėl šiuo laikotarpiu įmonė planuoja daugiau dėmesio skirti papildomiems personalo apmokymams, naujų klientų paieškoms ir pan.

Įmonės pavadinimas susideda iš geležinkelio santrupos „gel“ bei tarptautinio žodžio ,,express‘‘, reiškiančio greituką, šiuo atveju-itin greitą siuntinių pristatymą. Kadangi įmonė priklauso ne vienam, bet keliems asmenims, todėl buvo pasirinkta nuosavybės forma UAB-uždaroji akcinė bendrovė. Tik įmonei pradėjus veikti, planuojama įdarbinti 15 darbuotojų: 5 vairuotojų-kurjerių, kurie bus atsakingi už siuntų išvežiojimą, 5 darbuotojai-sandilininkai kurie bus atsakingi už siuntų priemimą geležinkeliją, direktorius, kuris bent jau iš pradžių ieškos partnerių bei klientų, bendraus su kandidatais į tam tikras pareigas, nukreips atrinktus kandidatus apmokymui bei visų svarbiausia-kurs strategijas ir planus. Taip pat nuo pat pradžių įmonė neapsieis be buhalterės/io, kuri/s bus atsakingas už finansus, taipogi valytoja-tvarkys bei prižiūrės patalpas bei teritoriją lauke. Planuojama įdarbinti du apsauginius, kurie saugotų automobilių aikštelę ir saugomus siuntinius. Darbuotojams atrinkti bus vykdomas konkursas, kur bus atsižvelgiama į:

Kaip ir kiekvienai ne tik naujai besikuriančiai, bet ir jau ilgą laiką veiklą plėtojančiai įmonei labai svarbu turėti nusibrėžtus aiškius tikslus. UAB ,,GEL-DELIVERY‘‘ įmonės pagrindiniai tikslai yra šie.

  • Microsoft Word 80 KB
  • 2019 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (3265 žodžiai)
  • Kolegija
  • Mantas
  • Įvairių siuntų iš internetinių parduotuvių pervežimas, verslo planas
    10 - 1 balsai (-ų)
Įvairių siuntų iš internetinių parduotuvių pervežimas, verslo planas. (2019 m. Gruodžio 08 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivairiu-siuntu-is-internetiniu-parduotuviu-pervezimas-verslo-planas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 15 d. 16:23
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo