Įvairūs požiūriai į valstybės vaidmenį šiuolaikiniame rinkos ūkyje


Įvairūs požiūriai į valstybės vaidmenį šiuolaikiniame rinkos ūkyje. Įvadas. Valstybės funkcijos anksčiau ir dabar. Valstybinis reguliavimas. Rinkos ūkis. Rinkos ribotumas. Rinkos ribotumo priežastys. Valstybės vaidmuo rinkoje. Išvados. Literatūra.

Rinka yra tarpininkas tarp gamintojų ir vartotojų. Ji padeda užtikrinti pagamintų prekių ir paslaugų realizavimą. Rinkos ribotumas gali atsirasti, pažeidžiant tobulos konkurencijos pielaidas. Rinkos reguliavimas veikia efektyviai, jei tas, kuris įsigyja prekę, yra vienintelis ja besinaudojantis. Lietuvoje vis didėjant socialinės atskirties problemai, kuri kelia grėsmę ekonominiam ir politiniam šalies stabilumui, socialiniai dalykai turėtų būti permąstomi ir įvertinami iš naujo, o socialumas siejamas ne tik su perskirstymu.

  • Microsoft Word 26 KB
  • 2013 m.
  • 13 puslapių (1710 žodžiai)
  • Kolegija
  • Įvairūs požiūriai į valstybės vaidmenį šiuolaikiniame rinkos ūkyje
    10 - 3 balsai (-ų)
Įvairūs požiūriai į valstybės vaidmenį šiuolaikiniame rinkos ūkyje. (2013 m. Birželio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivairus-poziuriai-i-valstybes-vaidmeni-siuolaikiniame-rinkos-ukyje.html Peržiūrėta 2018 m. Balandžio 27 d. 09:11
×