Įvaizdžio vadyba (2)


Ivaizdzio vadybos egzaminas. Kas yra ivaizdzio vadyba.

Įvadas. Kuo skiriasi labai panašiai skambančių žodžių „vaizdas“ ir „įvaizdis“ prasmės? Kaip ir kada vaizdas tampa įvaizdžiu? Ar įvaizdis yra melas? Įvaizdis yra tam tikras tikrovės supaprastinimas. Įvaizdis. Veiksminga vadyba. Kryptinga įvaizdžio vadyba. Jei norime, kad įvaizdžio vadyba būtų nuosekli ir veiksminga, jei norime save pateikti taip, kaip norime, turime pirmiausia suprasti kelis svarbius dalykus. Kurso struktūra. Žmogaus savastis. Mūsų pasaulėvaizdis. Įvaizdžio vadyba kaip norimos žinios perteikimas. Rekomenduojama literatūra. Egzaminas. Žmogaus savastis. Asmuo ir autentiškumas. Socialinio vaidmens samprata. Normalumas ir stigmatizacija. Gyventi įvaizdžių pasaulyje. Tapatybė socialiniuose tinkluose. Reitingai ir visuomenės nuomonės mitas. Reitingai, apklausos ir visuomenės nuomonės mitas. Mūsų pasaulėvaizdis. Masinės komunikacijos raida ir informacinis sprogimas. Žiniasklaida – svarbiausias šių laikų tarpininkas. Lietuviškos žiniasklaidos specifika. Manipuliacijos, propaganda, „smegenų plovimas“ ir kritiškas mąstymas. Žiniasklaidos atsiradimas ir jos vaidmuo visuomenėje. Lietuviškos žiniasklaidos specifika.

Tarsi labai paprasti klausimai. Tiesą pasakius, ir visas kursas labai paprastas. Kiekvienas esame įvaizdžio kūrimo specialistas, nesvarbu, ar tai žinome, ar ne. Tam nereikia kokių nors ypatingų sugebėjimų. Mes visi – norime to ar nenorime – gyvename įvaizdžių pasaulyje ir kuriame naujus įvaizdžius. Tiesa, pakankamai dažna situacija, kai žmogus manosi padaręs kitiems norimą įspūdį ir labai didžiuojasi savimi, o iš tiesų pasiekė visai priešinga rezultatą. Mes dažnai pamirštame, kad kiti žmones mūsų veiksmus, žodžius, elgesį, siekius dažnai supranta gerokai kitaip nei mes patys.

Mes matome vaizdą ir paskui susidarome vaizdinį, kuri ir yra įvaizdis. Pastarasis tampa pagrindu kitiems mūsų vaizdiniams ir įvaizdžiams.

  • Vadyba Konspektas
  • Microsoft Word 1050 KB
  • 2013 m.
  • 39 puslapiai (24629 žodžiai)
  • Greta
  • Įvaizdžio vadyba (2)
    10 - 4 balsai (-ų)
Įvaizdžio vadyba (2). (2013 m. Lapkričio 19 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivaizdzio-vadyba-2.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 11:03
×