Įvardis. įvardžių skyriai, kaitymas


Įvardžio skyriai. Ivardis skaidres. Įvardžio kaitymas. Kaip kaitomi ivardziai. Įvardžių kaitymas. Įvardis kaitomas. Darbas ivardis. Įvardis testas. Įvardž.skyriai. Kas yra ivardziai.

Įskaitinės lietuvių kalbos pamokos planas – konspektas. Pamokos struktūra. Mokytojo veikla. Mokinių veikla. Pastabos (išvados, nuomonė, refleksija). Įvardžio sąvokos nagrinėjimas. Įvardžio apibrėžimas. Temos ir uždavinio skelbimas. Įvardžio skyriai ir gramatiniai požymiai. Įvardžio skyrių ir gramatinių požymių įtvirtinimas. Apibendrinimas ir įsivertinimas. Priedas.

Pasakykite, ką jie parodo?

(Užsimena bet neapibrėžia daikto, asmens, ypatybės, kiekio, jų neparodo.)

Kuo šie įvardžiai yra kaitomi?

Dabar sugrįžkime prie mūsų pamokos uždavinio. (Rodau skaidrę) Ar mes prisiminėme, kas yra įvardis?

Ar sužinojome, į kokius skyrius skirstomas įvardis?

Ar sužinojome, kaip įvardžiai kaitomi?

Matėme, kad dauguma įvardžių yra linksniuojami. Dabar prisiminsime sangrąžinio įvardžio savęs ir asmeninių įvardžių aš, tu linksniavimą, kad mokėtume pažinti juos tekste. (pateikiu skaidrę su linksniais).

Atliksime užduotį. Ieškosime įvardžių, nurodysime gramatinius požymius.

Skaitome ir radę braukiame. Naudosimės vadovėlyje esančiu gramatiniu nagrinėjimo planu ir nurodysime požymius pagal pavyzdį.

  • Lietuvių kalba Konspektas
  • Microsoft Word 13 KB
  • 2013 m.
  • 5 puslapiai (1178 žodžiai)
  • Netobula
  • Įvardis. įvardžių skyriai, kaitymas
    10 - 3 balsai (-ų)
Įvardis. įvardžių skyriai, kaitymas. (2013 m. Sausio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/ivardis-ivardziu-skyriai-kaitymas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 13:47
×