Įvežamų prekių į muitų teritoriją ir išvežamų iš jos muitinės priežiūra


Teisės referatas. Vilnius, 2014 m. lapkričio. Įvadas. Muitinės priežiūros samprata ir tikslai. Muitinės priežiūros samprata. Muitinės priežiūros tikslai. Prekių statusas ir jo nustatymas. Prekių statuso nustatymas. Išankstinė prekių apžiūra. Prekių laikinasis saugojimas. Bendroji deklaracija ir prekių deklaravimas. Bendroji deklaracija. Bendrosios deklaracijos pildymo instrukcija. Prekių deklaravimas. Muitinės procedūrų vykdymas ir jų priežiūra. Prekių pateikimas. Galutinis vartojimas. Eksporto procedūra ir jos įforminimas. Prekių pateikimas eksporto procedūrai, deklaravimas ir muitinės priežiūra. Laikinojo įvežimo ir laikinojo išvežimo procedūros. Laikinasis išvežimas. Laikinasis saugojimas muitinės prižiūrimose prekių saugojimo vietose Tranzito procedūra. Tranzito deklaracija. TIR tranzito sistema. Laikinasis krovinių saugojimas, laikinojo saugojimo vietos. Muitinės sandėliai ir muitinio sandėliavimo procedūra. Muitinės sandėlių tipai. Muitinės sandėlio veikla. Muitinio sandėliavimo procedūra. Muitinės terminalai. Tranzitiniai sandėliai. Išvados ir rekomendacijos. Literatūros sąrašas. Priedai.


Darbo objektas – muitinės priežiūra ir jos teisiniai veiksmai bei nurodymai.

Darbo tikslas – atlikti įvežamų prekių į muitinės teritoriją ir išvežamų iš jos muitinės priežiūros analizę, detaliau išanalizuoti muitinės procedūrų vykdymą ir jos priežiūrą, išnagrinėti laikinąjį krovinių saugojimą ir tam skirtas vietas.

Darbo tikslui pasiekti buvo iškelti šie uždaviniai:

1.Supažindinti su muitinės priežiūros samprata ir tikslais.

2.Išnagrinėti prekių statusą ir jo nustatymą.

3.Pateikti Bendrąją deklaraciją ir supažindinti su prekių deklaravimo taisyklėmis.

4.Išanalizuoti muitinės procedūras, jų vykdymą ir muitinės priežiūrą.

5.Ištirti laikinąjį krovinių saugojimą ir supažindinti su krovinių laikinojo saugojimo vietomis.

  • Teisė Referatai
  • 2014 m.
  • Jovita
  • 32 puslapiai (8462 žodžiai)
  • Universitetas
  • Teisės referatai
  • Microsoft Word 82 KB
  • Įvežamų prekių į muitų teritoriją ir išvežamų iš jos muitinės priežiūra
    10 - 10 balsai (-ų)
Įvežamų prekių į muitų teritoriją ir išvežamų iš jos muitinės priežiūra. (2014 m. Gruodžio 15 d.). http://www.mokslobaze.lt/ivezamu-prekiu-i-muitu-teritorija-ir-isvezamu-is-jos-muitines-prieziura.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 20 d. 06:03