Izoliuojamosios individualios apsaugos priemonės


Individualios ir kolektyvinės apsaugos priemonės. Dujokaukės. Individualios saugos priemones. Individualiosios apsaugos priemonės. Paprasciausios apsaugos priemones. Individualios gelbejimo priemones. Individualios gelbejimosi priemones. Odos apsaugos priemones referatas. Sanitarinis svarinimas referatas. Civiline sauga individualios apsaugos priemones referatas.

Įvadas. Izoliuojamosios individualios apsaugos priemonės. Svarbiausi gelbėjimo darbai didelių gamtinių nelaimių atvejais. Išvados. Literatūra. Įvadinis instruktavimas - pirminis minimalus civilinės saugos žinių suteikimas kiekvienam darbuotojui, priimant jį į darbą. Civilinės saugos priemonės yra privalomos visoms valstybės valdymo ir savivaldos institucijoms, visiems ūkio subjektams bei visuomeninėms organizacijoms ir visiems gyventojams. Civilinės saugos organizavimo pagrindas - lietuvos respublikos civilinės saugos įstatymas. Ekstremaliomis situacijomis labai didelis vaidmuo tenka individualioms ir kolektyvinėms apsaugos priemonėms. Individualių ir kolektyvinių priemonių paskirtis apsaugoti gyventojus nuo radioaktyvių, cheminių medžiagų, kad jų nepatektų į žmogaus organizmą ir ant odos. Individualios apsaugos priemonės skirstomos į kvėpavimo organus ir odą apsaugančias priemones. Kolektyvinės apsaugos priemonės tai įvairios slėptuvės jos yra skirstomos į atskiras ir įkomponuotasias. Individualiosios apsaugos priemonės yra šios: dujokaukės, respiratoriai, paprasčiausios kaukės, marlės ir vatos raiščiai ir t. T. Patikimiausia kvėpavimo organų apsauga yra dujokaukė. Pagal veikimo principus dujokaukės yra skirstomos į filtruojančias ir izoliuojančias. Svarbiausia yra susipažinti su individualiomis ir kolektyvinėmis apsaugos priemonėmis. Suprasti jų naudą įvykus ekstremaliai situacijai.

Įvadinis instruktavimas - pirminis minimalus civilinės saugos žinių suteikimas kiekvienam darbuotojui, priimant jį į darbą.

Civilinės saugos priemonės yra privalomos visoms valstybės valdymo ir savivaldos institucijoms, visiems ūkio subjektams bei visuomeninėms organizacijoms ir visiems gyventojamekstremaliomis situacijomis labai didelis vaidmuo tenka individualioms ir kolektyvinėms apsaugos priemonėms. Individualiosios apsaugos priemonės yra šios: dujokaukės, respiratoriai, paprasčiausios kaukės, marlės ir vatos raiščiai. Svarbiausia yra susipažinti su individualiomis ir kolektyvįvertinti civilinės kršto apsaugos funkcijas, aomančias valstybės instucijų, viso šalies ūkiokenksmingųjų dujų ir garų. Oda apsaugoma dėvint iš gumoto audeklo pasiūtu kostiumus, apsiaustus, gumišsiveržė į aplinką. Visais kitpažangusis gelbėjimas – tai nukentėjusiojo išlaisvinimas ir jo transportavimas į gydymo įstaigą tokios pačios ar net stabilesnės būklės, palyginti su prieš gelbėjimo darbus buvusia būkle.

Norint pasiekti pagrindinių gelbėjimo darbų vykdymo tikslus, būtina laikytis gelbėjimo darbų principų ir jų vykdymo sekos. Reikia vadovautis nustatytomis standartinėmis darbų vykdymo taisyklėmis. Šios taisyklės, be abejo, privalo būti lanksčios, tinkančios įvairioms situacijoms (įvykiams).

Atsižvelgiant į susidariusias sąlygas, sužeistųjų išlaisvinimas gali būti skirstomas į nedelsiamą (skubų) ir kontroliuojamąjį.

Nedelsiamas (skubus) išlaisvinimas suprantamas kaip sužeistojo išlaisvinimas per trumpiausią laikotarpį su tuo metu turima įranga. Skubusis išlaisvinimas pasirenkamas, kai gre. Pavojingos ir kenksmingos medžiagos (didelė dūmų koncentracija, kitos medžiagos, kurioms būtina įsidėmėti, kad skubusis išlaisvinimas yra kraštutinė priemonėtai katastrofinio užtvindymo grėsmės dėl avarijos Kauno valstybinės hidroelektrinės užtvankoje signalas. Jis duodamas Kauno miestui, Kauno, šakių, jurbarko, šilutės rajono ir pagėgių savivaldybės gyventojamšis signalas skelbiamas kilus tiesioginei potvynio grėsmei polaidžio ar intencyvių liūčių metu, pakilus upių vandens lygiui iki pavojingos ribos.

Potvyniai prognozuojami iš anksto. Hidrometeorologijos valdyba prognozuojamus vandens pakilimo lygius praneša atitinkamoms miestų, rajonų savivaldybėms, kurios nustato galimo užtvindymo ribas ir praneša apie tai gyventojams.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2011 m.
  • 9 puslapiai (1543 žodžiai)
  • Kolegija
  • Dovie
  • Izoliuojamosios individualios apsaugos priemonės
    10 - 1 balsai (-ų)
Izoliuojamosios individualios apsaugos priemonės. (2011 m. Sausio 05 d.). https://www.mokslobaze.lt/izoliuojamosios-individualios-apsaugos-priemones.html Peržiūrėta 2021 m. Kovo 08 d. 23:15
×
39 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo