Izraelis turizmas kelionių organizavimas


Israelis turizmas. Turizmas izraelyje. Izraelis skaidres. Izraelis lankytinos vietos. Kursinis kelioniu organizavimas. Lankytinos vietos izraelyje.

Informacija apie šalį. Izraelio geografinė padėtis. Kaip nukeliauti į izraelį. Izraelio valstybinė kalba. Skiepai ir sveikatos priežiūra. Tradiciniai izraelio patiekalai. Tradicinė žydų apranga. Valiuta ir jos keitimas. Pragyvenimo kaina izraelyje. Klimatas. Geriausias laikas apsilankyti izraelyje. Drabužių poreikis. Vietinis transportas izraelyje. Šalies keistenybės. Kelionės dokumentai. Šalies išsivystymo lygis. Muitinės reikalavimai. Izraelio viešbučiai. Grand beach viešbutis. Jerusalem gate viešbutis. Dalia viešbutis. Izraelio restoranai. Izraelio lankytinos vietos. Kita informacija. Tautos būdo bruožai. Nacionalinės šventės izraelyje. Parduotuvės ir suvenyrai. Sportas ir laisvalaikis. Išvados. Literatūros sąrašas.

Nieko nėra lengviau, kaip patekti į Izraelį. Kiauliojant net nereikia vizos, pakanka paso. Taip pat nereikia rūpintis skiepais, nes Izraelis yra Vakarų Azijoje, Artimuosiuose Rytuose, prie Viduržemio jūros rytinės pakrantės, ten skristi yra labai patogu tiesioginiu skrydžiu iš Vilniaus oro uosto į Tel Avivo Beno Guriono oro uostą, tai 4 valandų ir 20 minučių trukmės skrydimas. Kadangi šalis nėra didelė į norimas vietoves patekti yra nesudėtinga. Izraelyje gerai išvystyta visuomeninio transporto sistema, tad keliauti galima autobusais, taip pat populiaru keliauti traukiniais, automobiliais, naudotis taksį paslaugomis. Keliaudami po šalį būtinai turite nuvykti pamatyti – Negyvąją jūrą, taip pat būtina nuvykti prie Raudų sienos ir palikti joja savo norą, žengti tuo keliu, kur Jėzų nuteisė mirti, pamatyti gražiausius dar I a. pasodintus augalus Getsemanės sode, aplankyti Holokausto aukų atminties muziejų ir kt.

Taigi, Izraelyje lengva įgyvendinti visų pasaulio žmonių, ir ne tik tikinčiųjų, svajonę – aplankyti tas vietas, nuo kurių viskas prasidėjo. Kelionę į Izraelį drąsiai galima vadinti gyvenimo kelione į kurią turi pasileisti kiekvienas.

  • Turizmas Namų darbas
  • Microsoft Word 34 KB
  • 2012 m.
  • 17 puslapių (5209 žodžiai)
  • Kyska18
  • Izraelis turizmas kelionių organizavimas
    10 - 3 balsai (-ų)
Izraelis turizmas kelionių organizavimas. (2012 m. Gruodžio 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/izraelis-turizmas-kelioniu-organizavimas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:53
×