J Aputis Žmoniškumas šiolaikinėje lietuvių literatūroje


Smurtas lietuviu literaturoje. Viskas priklauso nuo to kiek tu esi issaugojes. J.aputis. Kurie savo viksrais negailestingai. Aputis moters pasaulejauta lietuviu literaturoje. Aputis tezes. Juozas aputis kodel tuos. Zmoniskumas rasinys. Kodel taip daznai tuos kurie vaziuoja viksrais. Apucio tezes.

Žmoniškumas šiolaikinėje lietuvių literatūroje pagal j. Aputį. Tezės. neapykanta - kaip emocinė potencija. genamas savisaugos instinkto, pagraužtas reliatyvizmo kirmino, pasiklydęs konformistinių poelgių tankmėje, kompleksų slegiamas ir išsigandęs žmogus labai mielai glaudžiasi prie tų, kurių pusėje yra jėga, o su ja ,žinoma, ir prievarta. kodėl taip dažnai tuos, kurie savo vikšrais negailestingai važiuoja per mūsų nugaras paliekame nejudinę, priimame juos kaip savaime privalomus, lyg pats dievas juos tokius būtų siuntęs? viskas priklauso nuo to, kiek tu esi savyje išsaugojęs žmoniškumo, kiek sugebi pajusti menkiausius smurto pasireiškimus ir kiek tavyje yra natūralaus poreikio tam smurtui priešintis. didžiulė simpatija kito žmogaus taurumui, mokėjimas persiimti jo kančią, pajusti jo emocijos virpėjimą, baimė jį įskaudinti ar paniekinti, kartu jam nepataikaujant ir pačiam nevaidinant.

J. Apučio grįžimas į praeitį yra lyg koks žmoniškumo katalizatorius, jo nuomone, tik suvokęs save buvusį, suprasi, kas esi dabar ir ko gali iš savęs tikėtis rytoj. Tu esi ne tik tas, kas esi , bet ir tas, kas buvai visą laiką. Ką padarei, padarei, ir tavo vidaus balsas niekada neatleis.

  • Microsoft Word 4 KB
  • 2016 m.
  • 1 puslapis (368 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kaributas
  • J Aputis Žmoniškumas šiolaikinėje lietuvių literatūroje
    10 - 1 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
J Aputis Žmoniškumas šiolaikinėje lietuvių literatūroje. (2010 m. Kovo 03 d.). https://www.mokslobaze.lt/j-aputis-zmoniskumas-siolaikineje-lietuviu-literaturoje.html Peržiūrėta 2021 m. Balandžio 14 d. 16:15
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo