Jana Frey knygos „Pasaulis už grotų“ pristatymas


Jana frey. ,,pasaulis už grotų’’. Autorius. Jana Frey. Apie knyga. Knyga skirta jaunuoliams, kad pažintų nusikaltusius jaunuolius. Knygoje esantis pagrindinis veikėjas - Julius (Patrikas) išgyvena daug praradimų. Julius (patrikasJulius yra jaunuolis. Knygoje aprašomas nuo mažens iki paauglystės. Mama (taniaMama išgyveno sunkia. Privalumai. Istorija yra reali Knyga greitai skaitosi. Aktualumas. Knyga yra aktuali jaunimui, nes Aprašoma paauglio patirtis. Palyginimas. Juknaitaitės knyga ,,Tariamas iš tamsos” taip pat liečia tą pačią temą. Apibendrinimas. Juliaus gyvenimas buvo problematiškas gyvenimas sukelė blogas ir negatyvias mintis.


Jana Frey – Vokiečių rašytoja. Gimė 1969 m. balandžio 17 d. Diuseldorfe (Vakarų Vokietija). Dėdės mirtis Janą paskatino susimąstyti parašyti pirmąją knygą. Jana Frey išleidusi apie 40 knygų vaikams ir paaugliams. J. Frey knygose paaugliams ir jaunimui analizuojamos ypač skaudžios atskirties, atstūmimo, gyvenimo nedarniose, nepilnose šeimose problemos.

Knyga skirta jaunuoliams, kad pažintų nusikaltusius jaunuolius. Yra parodoma, kaip galima įklimpti į bėdas ir bjaurias mintis. Knygos istorija yra reali ir ją labai įsijautusi literatūriškai perpasakoja autorė. Knygos idėja yra parodyti atviras istorijas ir pokalbius, kurie leidžia labiau pažinti jaunuolių mintis, jų dėstymą. Knygoje mokoma, kad iš kiekvienos bėdos galima išsilaisvinti, bet tai gali padaryti, tik tu ir tavo mintys.

Knygoje esantis pagrindinis veikėjas - Julius (Patrikas) išgyvena daug praradimų, bausmių. Jo šeima laikosi ties sutarimo ir skurdo riba. Tėvo neturėjo, o mama girtuokliauja. Jų namuose atsirado Adomas – naujas mamos vaikinas. Jis mylėdavo Julių ir suteikdavo jam laimę, bet dėl nusikaltimų jis išvyksta į kalėjimą (Paryžių). Toliau gyvenimas tik griuvo. Susiradęs bendramintį ėmė vogti. Toliau sekė kitas nusikaltimas – Vladimiro padūrimas. Tai įvyko dėl Juliaus naujos meilės– Mijos. Mija– toje pačioje gatvėje esanti mergina, kuri Patriką priemė ir mylėjo.

  • MS PowerPoint 47 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 10 puslapių (588 žodžiai)
  • Gimnazija
  • Vakaris
  • Jana Frey knygos „Pasaulis už grotų“ pristatymas
    10 - 2 balsai (-ų)
Jana Frey knygos „Pasaulis už grotų“ pristatymas. (2020 m. Gegužės 25 d.). https://www.mokslobaze.lt/jana-frey-knygos-pasaulis-uz-grotu-pristatymas.html Peržiūrėta 2020 m. Liepos 10 d. 15:47
×
126 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo