Japan Package Design Awards konkursas


Japan Package Design. Awards. „Japan Package Design Awards 2019“ konkurse iš viso dalyvavo 1201 projektų. Top. Juyondai int'l juoda etiketė kaip „Brangiausia. SUVENYRŲ PARDUOTUVĖ „EBIYA“ VI Naudojant kai kuriuos rankomis pieštus raštus. „HIDA-OPPARA-CONE“ DĖŽUTĖS PAKUOTĖS „Hida Oppara“ yra viena iš aukščiausios kokybės kukurūzų Japonijoje. SCOTTIE‘‘ šlapios servetėlės Jo savybės yra organiškas. „RESOLUNITIC“ KREMAS Viršutinis kremo dangtelis yra medžio ženklas. Juodojo šokolado serija „Chocolate“ bronzinis dizainas. Kavos gėrimas jis sukurtas. ALKOHOLINIS GĖRIMAS Šioje pakuotėje pavaizduota kylanti saulė virš jūros. MĖSOS PADAŽAS Japoniškas pakuotės dizainas yra glaudžiai susijęs su jo kultūrinėmis tradicijomis. Pakuotė pelnė auksinį JPDA apdovanojimą. Plačiau. JPDA 2019 m. Didysis prizas „Sony“ Aibo 1999 m. Išvados. Ekologiškos ir tvarios pakuotės sukėlė didelį pagreitį. Informacijos šaltiniai.


„Japan Package Design Awards 2019“ konkurse iš viso dalyvavo 1201 projektų. Preliminarioje atrankoje 40 Japonijos pakuočių dizaino asociacijos narių atrinko 423 projetus, pretenduojančius į apdovanojimą ir įtraukti į knygą „Package Design in Japan Biennial 2019 “.Galutinėje atrankoje prie žiuri prisijungė keturi specialūs teisėjai, pakviesti iš kitų šalių, įvertinti kiekvienos kategorijos darbus. Po diskusijų ir balsavimo buvo pasirinkti 38 apdovanojimus pelnę darbai.

JUYONDAI INT'L JUODA ETIKETĖ Kaip „brangiausia, paslaptingiausia ir sunkiausiai randama pasaulyje“, nauja gryno juoda pakuotė atrodo kieta ir mistiška.

,,SCOTTIE‘‘ šlapios servetėlės Jo savybės yra organiškas, natūralus, paprastas dizainas su originaliu „Scottie“ logotipu. ,,Visiems lengva priimti mūsų dizaino koncepciją ir naudoti ją per savo gyvenimą‘‘.

JUODOJO ŠOKOLADO SERIJA „Chocolate“ Bronzinis dizainas, skirtingi skoniai atitinka skirtingas kakavos pupelių spalvas, pažvelk į ją ir priverčia žmones norėti ją nusipirkti.

KAVOS GĖRIMAS Jis sukurtas taip, kad tilptų į jūsų ranką. Be abejo, jis turi mažiau nelygumų todėl yra lygus ir patogus.

ALKOHOLINIS GĖRIMAS Šioje pakuotėje pavaizduota kylanti saulė virš jūros. Balta dėmė simbolizuoja saulę, o palikta tuščia/permatoma erdvė simbolizuoja vandenį.

  • MS PowerPoint 9718 KB
  • 2020 m.
  • Lietuvių
  • 15 puslapių (478 žodžiai)
  • Kolegija
  • Virga
  • Japan Package Design Awards konkursas
    10 - 1 balsai (-ų)
Japan Package Design Awards konkursas . (2020 m. Lapkričio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/japan-package-design-awards-konkursas.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 19 d. 02:10
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo