Japonijos ekonomika ir žemės ūkis skaidrės


Japonijos ukis. Japonijos zemes ukis. Japonijos gamtiniai istekliai. Skaidres apie japonija. Japonija skaidres. Japonija zemes ukis. Japonijos skaidres. Japonijos ukis siandien. Bioprodukcinis ukis skaidres. Japonijos gamtos istekliai.

Japonija. Japonijos gamtiniai ištekliai. Žemės ūkis. Japonijos pramonės regionai. Kas gaminama šituose regionuose? Darbo rinka. Japonijos ekonomika. Statistiniai duomenys užsienio prekyba. Valstybės išlaidos. Pokarinė ekonomika. Pokarinės ekonomikos augimas.

Kalnuotame salyne nėra arba yra labai nedaug gamtinių išteklių reikalingų augančiai ekonomikai ir dideliam gyventojų skaičiui. Nors šalyje ir išgaunami įvairūs gamtiniai ištekliai, tačiau didžioji dalis mineralinių žaliavų pokaryje yra importuojama. Vietinius metalų rūdos telkinius sudėtinga eksplotuoti, nes juose esanti rūda yra žemos kokybės. Japonijos pramonės poreikius tenkina tik turimos aukso, magnio ir sidabro rūdos atsargos.

Tik 15 % japonijos teritorijos yra tinkama žemės ūkiui. Žemės ūkis yra stipriai apsaugotas nuo užsienio importo. Japonija tenkina apie 50 % savo žemės ūkio produktų poreikių iš vietinių šaltinių, likusi dalis importuojama. Paprastai japonijoje išauginamas nedidelis ryžių perteklius, tačiau importuojami dideli kiekiai kviečių, sorgų ir sojos pupelių, daugiausia iš jav. Tuo pačiu japonija yra didžiausia jav žemės ūkio eksporto rinka. Hokaide, taip pat nagasakyje auginamos bulvės.

  • MS PowerPoint 6127 KB
  • 2012 m.
  • 14 puslapių
  • Irmantas
  • Japonijos ekonomika ir žemės ūkis skaidrės
    10 - 1 balsai (-ų)
Japonijos ekonomika ir žemės ūkis skaidrės. (2012 m. Vasario 28 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-ekonomika-ir-zemes-ukis-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Rugpjūčio 15 d. 15:39
×