Japonijos ekonomika


Ekonomikos referatas. Įvadas. Japonijos Ekonomika. Prarastasis Dešimtmetis. Burbulo sprogimas arba kaip išgaravo trilijoninė vertė. Palūkanų norma ir paskolos. Kiekybinis (monetarinis) skatinimas. Japonijos valstybės skola. Fiskalinė politika. Japonijos statybos ekonomika. Dabartinė Japonijos statybos pramonės struktūra. Dabartinė situacija supanti statybos pramonę. Atsakomasis demokratinės statybos sektoriaus darbuotojų smūgis. Įdomiausi Japonijos statybos projektai. Cunamio padarinių valymas ir atstatymas (Japonija). Tokijo Dangaus medis. Apibendrinant. Išvados. Literatūros sąrašas.


Prarastojo Dešimtmečio Japonijos depresija ypatinga ne tik dėl to, jog burbulo sprogimas nežmoniškai sumažino turto vertę Japonijoje, bet ir dėl to, jog problemos Japonijoje užsitęsė daugiau nei dešimtmetį.

Apžvelgėme Japonijos centrinio banko monetarinę politiką arba kitaip tariant, apžvelgėme monetarinės politikos neefektyvumą depresijos metu.

Didžiulis Japonijos biudžeto deficitas, o tuo pačiu ir auganti Japonijos valstybės skola buvo vieninteliai faktoriai, kurie neleido Japonijos ekonomikai pakliūti į Didžiosios Depresijos lygio ekonominę krizę. Nepasimokę iš praeities klaidų, Japonijos politikai keletą kartų bandė sumažinti biudžeto deficitą didindami mokesčius bei mažindami išlaidas, tačiau, kaip galėjome matyti, tai ne tik nepadėjo sumažinti biudžeto deficito, bet ir jį padidino ir tuo pačiu pasiuntė Japonijos ekonomiką į recesiją.

  • Ekonomika Referatai
  • 2013 m.
  • 20 puslapių (4401 žodis)
  • Ekonomikos referatai
  • Microsoft Word 245 KB
  • Japonijos ekonomika
    10 - 3 balsai (-ų)
Japonijos ekonomika. (2013 m. Birželio 26 d.). http://www.mokslobaze.lt/japonijos-ekonomika.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 18 d. 11:06