Japonijos ekosistemos


Japonijos ekosistemos. Japonija. Kas yra ekosistema? Ekosistema. Mitybos grandinė. Japonijos ekosistemos klimatas, sezonai. Ruduo, Žiema. Ekosistemos augalų įvairovė. Gyvūnų įvairovė, mitybiniai ryšiai. Ūsurinis šuo(Tanuki). Japoninė makaka. Japonijos vandens gyvūnai. Populiarioji Sardinė. Žmogaus poveikis Japonijos ekosistemai. Išvados.

Kaip tik prasideda ruduo, saulė leidžiasi anksčiau. Šis sezonas yra neutralus, t.y. Nei per karšta, nei per šalta. Temperatūra svyruoja nuo 10°C laipsnių. Japonijoje žiemos būna šaltos, oro temperatūra pakyla iki -25°C laipsnių, kartais daugiau. Sniegas krenta Hokkaide, Japonijos jūros pusei ir regionuose kur yra kalnų. Ramiojo vandenyno pusėje dienos būna giedros, sausos.

Japoninė Makaka dar žinoma kaip  snieginė beždžionė, nes jos gyvena tuose rajonuose kur yra sniego. Makakos turi rudą-pilką kailį, raudoną veidą ir trumpą uodegą. Patinai sveria 11,3kg, patelės – 8,4kg. Makakos ėda įvairius augalus, vabzdžius, žolę, vaisius, riešutus.

Japonijos vandenyse paplite ypač daug gyventojų. Viena iš populiarioji yra sardinė. Jos sužvejojama apie 70%. Kitos įžymios žuvys yra skumbrė, galvakojis, geltonuodegė (yellowtail), ančiuviai, silkė, jūros karšis (see bream), bei įvairių rūšių lašišos ir upėtakiai. Smulkesni gyvūnai vėžiagyviai, krabai ir krevetės. Žuvys – Vėžiagyviai – Kalmaras. Žuvis – Ruonis – Banginis.

Japonijos ekosistemos yra išskirtinės savo grožiu. Joje galima rasti niekada neregėto grožio augalus pvz.: Sakura(vyšnia), Ume( Japonijos slyva). Taip pat visos išvardintos ekosistemos yra naudingos žinoti, nes supranti kokie negyvosios gamtos veiksniai, klimatas (temperatūra, šviesa, vanduo, oras, mineralinės medžiagos) lemia kiekviena ekosistema. Japonijos ekosistema yra viena iš įdomiausių, savo grožiu, gamta, gyvūnija.

  • MS PowerPoint 1518 KB
  • 2016 m.
  • 20 puslapių (667 žodžiai)
  • Rasiukas789
  • Japonijos ekosistemos
    10 - 4 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Japonijos ekosistemos. (2015 m. Balandžio 10 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-ekosistemos.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 12 d. 23:19
×
41 mokytojas prisijungę laukia tavo klausimo