Japonijos ir Lietuvos transporto tinklai


Įvadas. Japonijos transportas. Geležinkeliai. Traukinių tipai. Lietuvos geležinkeliai. Krovininis transportas. Autobusai. Vietiniai autobusai. Magistralės autobusai. Lietuvos autobusai. Išvados. Literatūra.


Japonijoje yra labai lengva keliauti ir paprastai žmonėm nėra būtina turėti automobilį. Daugelis Japonijos miestų suteikia efektyvias, visuomenines transporto paslaugas.

Transportas Japonijoje yra modernus ir gerai išvystytas. Japonijos transporto sektorius išsiskiria savo energijos vartojimo efektyvumu: naudoja mažiau energijos vienam asmeniui palyginus su kitom šalim. Transportas Japonijoje taip pat labai brangūs lyginant tarptautiniu mastu, tai rodo aukštos rinkliavos ir mokesčiai, ypač automobilių transportas.

Japonijos transporto sektoriaus išlaidos – labai didelės. Šalis taip pat labai daug dėmesio skiria kelių remontui. Net po įvairių stichinių nelaimių darbininkai maršrutus pataiso savaitės bėgyje.

Pagrindinis projekto tikslas yra detalizuoti Japonijos transporto sektoriu,keliavimo būdus, palyginti jį su Lietuvos bei pateikti išvadas.

Geležinkelių transporto paslaugos Japonijoje teikia daugiau nei 100 privačių bendrovių

Visoje šalyje driekiasi Apie 27.268 km ilgio Bėgių. JR (įmonių grupė suformuota po to, kai privatizavo JNR) 7.289 bilijonų Keleivių per 2013-14 metus. Palyginimui, Vokietija turi daugiau nei 40.000 km geležinkelių trasų, bet vykdo tik 2,2 mlrd keleivių per metus.

Šinkansen (kulka) - Shinkansen yra gerai žinomas visame pasaulyje. Tai greičiausias būdas keliauti traukiniu! Šie traukiniai gali pasiekti 320 kilometrų per valandą greiti. Shinkansen yra žinomas dėl punktualumo, patogumo, (erdvus, visada į priekį atsuktos sėdynės), saugumo ir efektyvumo.

Tokkyū Limited express– Sekantis pagal greitį traukinys. Jo greitis neprilygsta šinkansen‘o, bet jis sustoja tik didžiausiuose,dažniausiai naudojamuose stotyse. Todėl jis greičiausias iš paprastų traukinių.

  • Microsoft Word 740 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 12 puslapių (1299 žodžiai)
  • Universitetas
  • Linas
  • Japonijos ir Lietuvos transporto tinklai
    10 - 3 balsai (-ų)
Japonijos ir Lietuvos transporto tinklai . (2017 m. Kovo 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-ir-lietuvos-transporto-tinklai.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 22 d. 01:43
×