Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai


Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai. Trumpa informacija apie šalį. Įdomūs faktai apie šalį. Japonija sudaro daugiau kaip 6800 salų. Kai kurie vyrai nusiskuta galvas, nes tai yra savotiška atsiprašymo forma. Išsiskyrusios su savo draugu japonės merginos dažniausiai nusikerpa plaukus. Japonų firmose po aštuonioliktos valandos darbuotojai gal nusipirkti alkoholio. Japonai “šliurpia” maistą, nes tai laikoma skanaus maisto požymiu. Japonų tradiciniai rūbai. Žymiausi kultūros paminklai. Trys nuostabiausi sodai Japonijoje. Japonijos etiketas. Verslo etiketas. Etiketas prie stalo. Dovanos. Apsilankymas japono namuose.

Trumpa informacija apie šalį Įdomi informacija apie šalį Šalies kultūra Japonijos etiketas.

Japonijos vėliava Raudonas apskritimas viduryje simbolizuoja saulę. Baltas fonas simbolizuoja tyrumą ir sąžiningumą.

Šalies plotas: ~ 378 km2 Gyventojų skaičius: 126 mln. Šalies sostinė: Tokijas Politinė santvarka: parlamentinė konstitucinė monarchija Religija: budizmas ir šintoizmas.

Žalia arkliena yra populiarus patiekalas Japonijoje. Ji vadinama basachi. Daugelis japonų mielai valgo žalią arklieną.

Daugiau kaip 70% Japonijos teritorijos sudaro kalnai.

Kūno kalba Sveikinantis su japonu, reikia vengti spausti ranką, jie mėgsta nusilenkti. Nestovėkite arti japono. Stenkitės jo neliesti. Ilgalaikis akių kontaktas laikomas nemandagiu. Nedemonstruoti viešai meilės, pavyždžiui apsikabinimo. Niekada nesedėti taip, kad pėdos būtų aukščiau kelių. Venkite kišti rankas į kišenes.

Punktualumas yra būtinas. Žinių demonstravimas apie Japonijos kultūrą yra labai vertinamas. Tiek verslo, tiek asmeniniai santykiai yra hierarchiniai. Vyresnio amžiaus žmogus turi aukštesnį statusą prieš jaunesnį, vyras yra aukštesnis prieš moterį. Labai svarbu pasiųsti į susitikimą vienodo rango vadovą. Yra priimtina pirmajame susitikime naudotis japonų kompanijos vertėju. Kai derybos tęsis, galite naudotis savo vertėjo paslaugomis. Derybų metu japonai išklauso pasiūlymų iki galo. Nors vadovas linkčioja galva, tai nieko nereiškia. Galvos linkčiojimas reiškia, kad jis suprato, bet nebūtinai pritaria. Negalima pasikviesti teisininko. Svarbu sukurti verslo santykius, pagrįstus pasitikėjimu. Apsikeitimas vizitinėmis kortelėmis yra būtinas. Jūsų vizitinė kortelė labai daug pasako apie jus ir jūsų verslą.

  • Psichologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 45943 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 23 puslapiai (735 žodžiai)
  • Ieva
  • Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai
    10 - 7 balsai (-ų)
Japonijos kultūra ir bendravimo ypatumai. (2015 m. Lapkričio 30 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-kultura-ir-bendravimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 21 d. 19:20
×