Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai


Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai. Trumpa informacija apie šalį. Įdomi informacija apie šalį. Žymiausi kultūros paminklai. Trys nuostabiausi sodai Japonijoje. Žymiausi mokslininkai. Žymiausi rašytojai. Žymiausi menininkai. Sesshu Toyo (1420-1506). Japonijos etiketas. Verslo etiketas. Etiketas prie stalo. Dovanos. Apsilankymas japono namuose.

Trumpa informacija apie šalį Įdomi informacija apie šalį Šalies kultūra Žymiausi kultūros paminklai Žymiausi kūrėjai Japonijos etiketas.

Japonijos vėliava Raudonas apskritimas viduryje simbolizuoja saulę. Baltas fonas simbolizuoja tyrumą ir sąžiningumą.

Šalies plotas: 377,944 km2 Gyventojų skaičius: 126 mln. Šalies sostinė: Tokijas Politinė santvarka: parlamentinė konstitucinė monarchija Religija: budizmas ir šintoizmas.

Žalia arkliena yra populiarus patieklas Japonijoje. Ji vadinama basachi.

Daugiau kaip 70% Japonijos teritorijos sudaro kalnai. Kai kurie Japonijos vyrai nusiskuta galvas, kaip atsiprašymo forma. Japonija sudaro daugiau kaip 6800 salų.

22 Japonai yra laimėję Nobelio prizą... Dauguma fizikos ir chemijos srityse.

Kūno kalba Sveikinantis su japonu, reikia vengti spausti ranką, jie mėgsta nusilenkti. Nestovėkite arti japono. Stenkitės neliesti. Ilgalaikis akių kontaktas laikomas nemandagiu. Nedemonstruoti viešai meilės, pvz. Apsikabinimo. Niekada nesedėti taip, kad pėdos būtų aukščiau kelių. Venkite kišti rankas į kišenes.

Punktualumas yra būtinas. Žinių demonstravimas apie Japonijos kultūrą yra labai vertinamas. Tiek verslo, tiek asmeniniai santykiai yra hierarchiniai.

  • MS PowerPoint 4556 KB
  • 2016 m.
  • 21 puslapis (487 žodžiai)
  • Linas
  • Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai
    9.5 - 2 balsai (-ų)
Japonijos kultūra ir japonų bendravimo ypatumai. (2015 m. Balandžio 29 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-kultura-ir-japonu-bendravimo-ypatumai.html Peržiūrėta 2020 m. Rugsėjo 20 d. 04:30
×
142 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo