Japonijos socialinė ir ekonominė raida


Japonijos ekonomikos raida. Japonijos ekonomika referatas. Investicijos japonija. Japonijos ekonomikos priežastys. Japonijos socialine raida. Japonija socialine apsauga. Japonijos investicijos. Investicijos i japonijos ekonomika. Japonijos raida. Japonijos valstybes raida.

Įvadas. Bendras vidaus produktas (bvp). Investicijos. Japonijos ir lietuvos investicijos. Nedarbas ir užimtumas. Pasaulio ekonominė krizė. Giliausią recesiją visoje pokarinės japonijos istorijoje globali finansinė ir ekonominė krizė tik dar labiau apsunkino. Aplinkos apsaugos padėtis japonijoje. Japonijos aplinkosaugos. Išvados. Literatūros sąrašas.

Nors atrodytų, jog nuolankumas ir prisitaikymas ne tos savybės siekiant didžių tikslų, tačiau Japonija įrodė, jog yra visai kitaip.Stebint ir įsisavinant užsienio, ypač amerikietiškos, patirtį ir pasiekimus mokslo, technikos srityse ir efektyviai juos pritaikant savoms turimoms žaliavoms ir jėgoms buvo pasiekti stulbinami rezultatai.Čia taip pat prisidėjo ir valstybės monopolinis reguliavimas, skiriamos paramos technologijoms. Aukštą ekonomikos lygį lėmė ir kitos priežastys - palyginti žemas japonų darbininkų darbo užmokestis, palyginti nedidelės (iki 80-ųjų metų) karinės išlaidos, ypatingai dosni valstybės finansinė parama bizniui.

Japonai dirbdami sukūrė ir kuria mokslo ir technologijos stebuklus, kurie yra harmonijoje su gamta. O mokslo vaisiai padarė tautą didžią ir gerbiamą.

  • Microsoft Word 90 KB
  • 2012 m.
  • 13 puslapių (2467 žodžiai)
  • Universitetas
  • Rasa
  • Japonijos socialinė ir ekonominė raida
    10 - 1 balsai (-ų)
Japonijos socialinė ir ekonominė raida. (2012 m. Rugsėjo 24 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonijos-socialine-ir-ekonomine-raida.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 15 d. 22:04
×