Japonų kultūra skaidrės


Japonų kultūra. Šintoizmas Naujieji metai Virtuvė Origami Anime Sumo Karatė Informacijos šaltiniai. Šintoizmas. Šintoizmas – tai pagoniška japonų religija. Šventykla. Naujieji metai. Naujieji metai Japonijoje švenčiami 1 mėnesio 1 d. Naujųjų metų mugė. Japonų virtuvė. Viena Japonų virtuvės specifikų yra tai. Japonų patiekalai. Origami. Origami  – japoniškas popieriaus lankstymo menas. Tikrasis origami. Kirigami. Anime. Anime tai iš Japonijos kilęs animacijos stilius su savita veikėjų ir aplinkos estetika. Didelės, neproporcingos veidui akys. Įvairių formų ir spalvų plaukai. Anime pavyzdys. Sumo. Sumo  – imtynių rūšis, kur du imtynininkai stengiasi vienas kitą išstumti už apskrito ringo ribų. Sumo kautynių pavyzdys. Karatė. Karatė – Japonijos. Karatė apranga. Karatė diržai.

Šintoizmas Naujieji metai Virtuvė Origami Anime Sumo Karatė Informacijos šaltiniai.

Šintoizmas – tai pagoniška japonų religija. Garbinimo objektas yra gamta, bei ją įkūnyjantys  dievai, gamtos dvasios arba tiesiog dvasinės būtybės.

Naujieji metai Japonijoje švenčiami 1 mėnesio 1 d. Tačiau Naujųjų metų ciklas prasideda dar gerokai prieš šventę. Metų pabaigoje vyksta įvairios mugės, kur galima nusipirkti laimę nešančių daiktų.

Viena Japonų virtuvės specifikų yra tai, kad čia vartojama mažai mėsos. Vietoj to, Japonijoje yra labai didelis jūros produktų suvartojimas. Be to Japonijoje yra gausus jūržolių  pasirinkimas. Japoniška virtuvė išsiskiria iš kitų Tolimųjų Rytų šalių savo prieskoniais.

Origami  – japoniškas popieriaus lankstymo menas.

  • Geografija Skaidrės
  • MS PowerPoint 3099 KB
  • 2015 m.
  • 18 puslapių (327 žodžiai)
  • Augustina
  • Japonų kultūra skaidrės
    10 - 5 balsai (-ų)
Japonų kultūra skaidrės. (2015 m. Vasario 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/japonu-kultura-skaidres.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 18 d. 15:53
×