Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė


Kodel jaunam zmogui svarbu pazinti tautos praeiti. Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį misija sibiras. Kodel svarbu pazinti tautos praeiti. Ar jaunam zmogui svarbu pazinti tautos praeiti. Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį.. Misija sibiras kalbejimas. Kodel svarbu kurti tautos praeities pasakojima. Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį - kultūra 10 kalbėjimo potemė. Kultura 10 poteme. Istorijos svarba zmogui.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 10 potemė su planu. Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį. Remdamiesi projekto „misija sibiras“ dalyvių dienoraščiais ir dokumentiniais filmais, paaiškinkite, kodėl. Kalbėjimo planas.

Jaunas žmogus privalėtų būti susipažinęs su savo tautos praeitimi. Kalbant apie Lietuvą, mūsų valstybė turi išties labai ilgą ir įdomią istoriją. Jaunimas, negyvenęs tam tikrame istoriniame laikotarpyje dažnai nesusimąsto, kad jų protėviai sunkiai kovojo vardan laisvės, vardan vaikaičių geresnės ateities. Taigi, istorija parodo, kaip žmogus vertėsi anksčiau ir kaip kūrėsi šių dienų politika, gyvenimo sąlygos. Labai svarbu visa tai suvokti, nes tik tuomet jaunas žmogus gali gerbti savo protėvius, savo šalį. Susipažinti su istorijos faktais, gyvenimo sąlygomis tam tikrame laikotarpyje puikiai padeda istoriniai, dokumentiniai filmai, įvairūs projektai, kuriais siekiama atkartoti praeities žygdarbius arba tiesiog savu kailiu pagyventi tam tikromis sunkiomis sąlygomis ar bent jau pamatyti apylinkes. Visa tai ir norėčiau aptarti.

  • Microsoft Word 18 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1033 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė
    10 - 4 balsai (-ų)
Jaunam žmogui svarbu pažinti tautos praeitį - Kultūra, 10 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunam-zmogui-svarbu-pazinti-tautos-praeiti---kultura-10-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2018 m. Liepos 20 d. 21:05
×