Jaunas darbuotojas geriau negu senas?


Jaunas darbuotojas geriau negu senas.

Įmonės viena iš sunkiausių misijų yra suformuoti kolektyvą, kuris būtų patrauklus naudingas, nešantis sėkmę bei pelną. Suformuoti tokį kolektyvą, kuris būtų darnus ir vienas su kitu bendradarbiautų, nekiltų konfliktų. Įmonės savininkai susiduria su retoriniu klausimu, kuris juos kankina nuolatos tai yra kurį rinktis darbuotoją jauną ar seną, kuris turės daugiau pliusų ir atneš didesnės naudos. Labai sunkus darbas yra atrinkti veržlu bet kartu ir intelektualų kolektyvą, kad būtų ne tik savo srities specialistas, bet ir domėtųsi naujovėmis visose srityse. Tobulas darbdavio pasirinkimas yra toks žmogus, kuris žino ko jis nori, ko siekia, norintis tobulėti, jaučiantis malonumą nuo savo darbą, esantis komunikabilus ir galintis išspręsti susidariusias problemas, pažvelgus į jas kūrybiškai. Mano nuomonę daugiausiai šiuos standartus atitinka jaunosios kartos darbuotojas, kuris nebijo rizikuoti, turi begalės naujų idėjų bei yra energingas. Taip pat jaunojo darbuotojo vienas iš privalumų tai kad jis yra sveikesnis bei greičiau orientuojasi situacijose, lengviau prisitaiko. Taigi jaunas darbuotojas yra šiais laikais geresnis pasirinkimas darbo rinkoje dėl jo teikiamos naudos.

Jauno žmogaus greitesnis tobulėjimas ir veržlumas gali pakeisti darbo rinkoje įsitvirtinusiąja senąją kartą. Taip yra todėl jog senoji karta nėra orientuotą į tobulėjimą, nesidomi aplink vystomomis naujovėmis. Kaip pavyzdį galima pateikti tai: kai pasaulėję kompiuteriai ir naujosios technologijos išstūmė iš rinkos mechanines spausdinimo mašinėles taip darbovietėse įsitvirtino ne tik nauji kompiuteriai, bet ir pasikeitė personalas.

  • Vadyba Esė
  • Microsoft Word 15 KB
  • 2015 m.
  • Lietuvių
  • 4 puslapiai (995 žodžiai)
  • Roberta
  • Jaunas darbuotojas geriau negu senas?
    10 - 2 balsai (-ų)
Jaunas darbuotojas geriau negu senas?. (2015 m. Rugsėjo 27 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunas-darbuotojas-geriau-negu-senas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 20:54
×