Jaunas žmogus literatūroje


Jauno žmogaus siekiai lietuvių literatūroje. Jauno zmogaus paveikslas lietuviu literaturoje. Ko siekia jaunas zmogus. Jaunas zmogus lietuviu literaturoje. Kodel jaunas zmogus kristiskas aplinkai. Literatūroje vaizduojami jauni. Rasinys ko siekia jaunas zmogus. Ko siekia jaunas zmogus lietuviu literaturoje. Jauno zmogaus paveikslas literaturoje. Jauno zmogaus siekiai literaturoje.

Jaunas žmogus literatūroje. Projektą paruošė. Jaunystė literatūroje dažnai vaizduojama kaip prarastas rojus. Tyras, naivus ir nuoširdus vaiko žvilgsnis rūpi jau anksčiau aptartiems siurrealistams. Siurrealistai siekia pažiūrėti į pasaulį vaiko akimis- tik taip žiūrint. Jaunystė- tai ambicingų planų kūrimas. Bet jaunystė- tai ir tuščių iliuzijų laikas jas išsklaido įgytas gyvenimiškas patyrimas. Jaunas žmogus dar silpnas, jis negali pasipriešinti prievartai. Pavyzdžiui Viljamo Goldingo romane ,, Musių valdovas” be suaugusiųjų likę vaikai tarpusavyje elgiasi gana žiauriai. Jaunas žmogus siekia. Kita vertus, jaunas žmogus būna silpnas ir visų apleistas. Kartais jaunas žmogus. Kaip literatūroje vaizduojama vaikystė ir jaunystė? Viena vertus, tai labai šviesus atsiminimų laikas.
  • Lietuvių kalba Skaidrės
  • MS PowerPoint 819 KB
  • 2014 m.
  • 13 puslapių (293 žodžiai)
  • Viktorija
  • Jaunas žmogus literatūroje
    10 - 3 balsai (-ų)
Jaunas žmogus literatūroje. (2014 m. Spalio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunas-zmogus-literaturoje.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 22 d. 15:11
×