Jaunimas apie skurdą rašinys


Jaunimas rasinys. Rasinys apie skurda. Rasinys apie vargsus. Rasiniai apie skurda. Koks yra siuolaikinis jaunimas skaidres. Musu poelgiu vertintojas. Rašinys as , mano vardas. Skurdas trakų rajone.

Mano vardas Gintaras. Aš gyvenu Trakų rajone Aukštadvario miestelyje. Man 12 metų. Aš mokausi 6 klasėje ir turiu daug draugų. Daugelis mano klasiokų gyvena Aukštadvario miestelio aplinkiniuose kaimuose. Jiems dažnai tenka į mokyklą eiti pėsčiomis, nes žiemą užpusto kelius ir nevažiuoja autobusai. Mano šeimoje yra 5 asmenys. Mokytis man sekasi gerai, bet kartais aš noriu geresnio gyvenimo.Šiemet Kalėdų senis atnešė daug dovanų, bet tau turbūt jis nieko neatnešė.

Mano vardas gintaras. Man 12 metų. Aš mokausi klasėje ir turiu daug draugų. Jiems dažnai tenka į mokyklą eiti pėsčiomis, nes žiemą užpusto kelius ir nevažiuoja autobusai. Mano šeimoje yra asmenys. Jai galėčiau tau atiduočiau savo dovanas. Nors aš gyvenu dviejų kambarių bute, miegu ant dvivietės lovos ir valgau įvairius valgius, bet kartais pagalvoju kaip gyvena ir vargšai. Jie juk neturi namų, nei butų, neturi lovų, jiems šalta, jie neturi ko valgyti, jiems būna gerai viskas ką randa ir dar ne kiekvienas iš jų turi tėvus. Palyginus mano gyvenimą su vargšų gyvenimu, aš gyvenu tiesiog rojuje. Turtuoliai valgo visokius skaniausius valgius, o beturčiams reikia tenkintis tuo ką randa konteineriuose, nors tas maistas būna sugedęs ir supelijęs. Kai kurie elgetos renka butelius, kuriuos vėliau priduoda butelių supirktuvėse, kiti ieško brangių daiktų, dar kiti prašo žmonių išmaldos. Kartais elgetos randa pamestų pinigų už kuriuos jie gali nusipirkti dešros, duonos, pieno. Vasarą vargšai maitinasi miško gėrybėmis arba jas parduoda.

  • Lietuvių kalba Rašinys
  • Microsoft Word 5 KB
  • 2011 m.
  • 1 puslapis (329 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jaunimas apie skurdą rašinys
    10 - 3 balsai (-ų)
Jaunimas apie skurdą rašinys. (2011 m. Rugpjūčio 01 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimas-apie-skurda-rasinys.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 21 d. 01:37
×