Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas - Kultūra, 8 kalbėjimo potemė


Nauju technologiju itaka kulturai. Kultura 8 poteme. Naujųjų technologijų įtaka kultūrai. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. remdamiesi konkrečiais. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas.. Technologijų itaka kulturai. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas planas. Jaunimas ismano naujasias technologijas. Kaip jaunimas ismano naujasias technologijas. Technologijos ir kultura.

10 klasės kalbėjimas. Kalbėjimo potemė 2013m. Tema: Kultūra. 8 potemė. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais, paaiškinkite, kokią įtaką kultūrai gali turėti ši tendencija. Kalbėjimo planas.

Savaime suprantama, gyvename XXI amžiuje ir nenuostabu, kad mokslo pasiekimai juda į priekį. Jau kompiuteris seniai nebeužima kelių kambarių ploto, informacinės technologijos preinamos kiekvienam ir bet kada. Juk užtenka turėti išmanųjį telefoną su savimi ir bus viskas aišku netgi apie Bermudų trikampį Taigi, ypač jaunimas, kuriems įdomu viskas, kas nauja, nežinoma jų tėvams, domisi naujausiais išradimais, nori patys juos paliesti ir, aišku, turėti. Dar prieš kelerius metus pirmokas su mobiliuoju atrodė keistai ir išpaikintai, tačiau dabar be mobiliojo atrodo kvailai – kone atsilikęs nuo gyvenimo, nes kiti bendraamžiai jau ir darželyje skambina, rašo pirmuosius išmoktus žodžius. Ar tai gerai? Manau, nuomonių daug ir skirtingų. Vieni tėvai patys bruka savo atžalai tokius aparatus, kiti greižtai sako „ne“. Ir kuo visa tai baigiasi? Į klausimą, kokią įtaką kultūrai daro toks naujųjų technologijų bumas ir pasistengsiu atsakyti.

  • Microsoft Word 19 KB
  • 2013 m.
  • 3 puslapiai (1168 žodžiai)
  • Mokykla
  • Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas - Kultūra, 8 kalbėjimo potemė
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas - Kultūra, 8 kalbėjimo potemė. (2013 m. Sausio 31 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimas-vis-geriau-ismano-naujasias-technologijas---kultura-8-kalbejimo-poteme.html Peržiūrėta 2019 m. Gruodžio 15 d. 09:41
×
Nežinai kaip atlikti užduotį? Klausk!