Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais. paaiškinkite kokią įtaką kultūrai gali tūrėti ši tendencija?


Remdamiesi pavyzdžiais paaiškinkite kokią įtaką jauno žmogaus kultūros. Jaunimas vis geriau ismano naujasias technologijas.remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais,. Kokia itaka kulturai gali tureti,jog jaunimas ismano vis naujas technologijas. Kaip jaunimas ismano naujasias technologijas. Kultura jaunimas vis geriau ismano naujasias technologijas. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas pavyzdziai. Jaunimas vis geriau ismano informacines technologijas. Kokia kulturą kuria jaunimas?. Kokia itaka jaunimo kulturinei brandai daro kompiuteris?. Informaciniu ir komunikaciniu technologiju itaka visuomenei, kulturai, tautai.

Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. Remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais. Paaiškinkite kokią įtaką kultūrai gali tūrėti ši tendencija?


Šią dieną jau užtenka turėti išmanųjį telefoną ir jau daug informacijos rasi jame. Dabar vis dažniau galima pamatyti vaiką su planšetiniu kompiuteriu, kurį nešasi į pamokas tam, kad susirastų reikiamą informaciją ar tiesiog žaidžia internetinius žaidimus ar bendrauja su draugais facebook‘e. Tai pat ir išmanieji telefonai. Dabar juos tūri kiekvienas vaikas, tik vieno prastesnis, o kito geresnis, tačiau juose yra daug programėlių ir žaidimų. Labai dažnai vaikai bevielio ryšio pagalba gali prisijungti prie mokyklos interneto ir naršyti nemokamai, žaisti populiarius žaidimus. Mano vienas pažystamas yra noliferis, tai toks žmogus kuris yra priklausomas nuo internetinių žaidimų, daug laiko praleidžia prie kompiuterio, ir neturintis asmeninio gyvenimo. Jis atsikelia ryte ir einant į mokyklą dar spėja pasedėti prie kompiuterio ir pažaisti kompiuterinius žaidimus.

  • Lietuvių kalba Kalbėjimo potemės 2018
  • Microsoft Word 14 KB
  • 2013 m.
  • Lietuvių
  • 2 puslapiai (793 žodžiai)
  • Mokykla
  • Kamile
  • Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais. paaiškinkite kokią įtaką kultūrai gali tūrėti ši tendencija?
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. remdamiesi konkrečiais pavyzdžiais. paaiškinkite kokią įtaką kultūrai gali tūrėti ši tendencija?. (2013 m. Kovo 23 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimas-vis-geriau-ismano-naujasias-technologijas-remdamiesi-konkreciais-pavyzdziais-paaiskinkite-kokia-itaka-kulturai-gali-tureti-si-tendencija.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 23 d. 04:46
×