Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas


Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. remdamiesi konkrečiais. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas - kultūra 8 kalbėjimo potemė. Kaip jaunimas supranta naujasias technologijas. Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas.. Kodel jaunimas ismano naujasias technologijas. Siu laiku jaunimas vis geriau ismano technologijas. Akiu kalbejimas su draugu. Jaunimas geriau supranta technologijas. Technologijos keičia jaunimo įpročius apibendrinimas. Apie naujasias technologijas.

Jaunimas vis geriau išmano technologijas. Remdamiesi pavyzdžiais, paaiškinkite, kokią įtaką kultūrai gali turėti ši tendencija. Kalbėjimo potemė. M.


Visų pirma, šių laikų jaunimas yra taip priklausomas nuo gausybės elektroninės įrangos, kad be jos nebeįsivaizduoja savo gyvenimo, o tai keičia ir jų įpročius, kultūrą. Jaunoji karta jau seniai atprato teikti pirmenybę pasivaikščiojimams, pokalbiams su draugais ”akis į akį” ar ramia vakariene kartu su šeima. Dabar vaikai ir paaugliai didžiąją laiko dalį praleidžia žiūrėdami įvairius vaizdo klipus internete, rašydami elektroninius laiškus ar trumpąsias žinutes, bendraudami įvairiuose socialiniuose tinkluose ir žaisdami įvairius kompiuterinius žaidimus. JAV psichologai atliko tyrimą ir nustatė, kad toks intensyvus skaitmeninis daugiaprogramis režimas ir prie mobiliųjų telefonų, kompiuterių ar televizorių ekranų praleistas laikas tiesiogiai siejasi su prasta jauno žmogaus emocine ir socialine būkle. Taip pat buvo atrasta, kad kuo daugiau žmonės bendrauja ”akis į akį” su draugais, tuo geriau jie išsimiega naktimis ir turi daugiau socialinio pasitikėjimo.

  • Lietuvių kalba Potemės 2018
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2016 m.
  • Lietuvių
  • 3 puslapiai (724 žodžiai)
  • Mokykla
  • Gerda
  • Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunimas vis geriau išmano naująsias technologijas. (2013 m. Kovo 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimas-vis-geriau-ismano-naujasias-technologijas.html Peržiūrėta 2018 m. Kovo 24 d. 10:14
×