Jaunimo fizinis aktyvumas


Įvadas. Fizinio aktyvumo svarba žmogaus organizmui. Fizinio aktyvumo sąvoka. Fizinio aktyvumo kaita ir jo lygiai. Hipokinezija ir mokinių sveikatos pokyčiai. Fizinio aktyvumo formos. Kai kurios fizinio aktyvumo formos. Kūno kultūros pamoka – viena iš fizinio aktyvumo formų. Fizinis aktyvumas, jo reikšmė žmogaus gyvenime. Fizinio aktyvumo būtinumas. Fizinių pratimų įtaka žmogaus organizmui. Fizinis aktyvumas ir sveikata. Moksleivių požiūris į fizinį aktyvumą. Nepamokinio moksleivių fizinio aktyvumo tyrimai. Fizinio aktyvumo priklausomybė nuo mokinių amžiaus. Išvados. Literatūra.

Kūno kultūra – Svarbi asmens ir visuomenės bendrosios kūlturos dalis, glaudžiai susijusi su kitomis kultūros sritimis, ypač su sveikatos stiprinimu ir sportu. Ji padeda siekti asmens fizinės, psichinės ir dvasinės darnos, t.y. stiprina įvairaus amžiaus žmonių sveikatą“.

DARBO TIKSLAS : supažindinti su jaunuolių, mokinių fiziniu aktyvumu, papasakoti kas yra fizinis aktyvumas, kokia jo nauda.

Tyrimo metodai : literatūros šaltinių, straipsnių ir internetinių puslapų analizė.

Temos aktualumas : supažindinti su fiziniu aktyvumu jaunimo tarpe.

  • Microsoft Word 36 KB
  • 2014 m.
  • 14 puslapių (3557 žodžiai)
  • Viktorija
  • Jaunimo fizinis aktyvumas
    8 - 1 balsai (-ų)
Jaunimo fizinis aktyvumas. (2014 m. Vasario 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-fizinis-aktyvumas.html Peržiūrėta 2020 m. Vasario 20 d. 12:54
×
24 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo