Jaunimo nakvynės namai


Jaunimo nakvynės namai. Jaunimo nakvynės namų apibūdinimas ir pradžia. Altenos pilis. Jaunimo nakvynės namų charakteristika. Jaunimo nakvynės namų bruožai. Jaunimo nakvynes namų privalumai. Jaunimo nakvynės namų trūkumai. Jaunimo Hostelių Asociacija. Hostelling International asocijuoti jaunimo nakvynės namai pasaulyje. Jaunimo nakvynės namai Lietuvoje. „Hostel Kubu“ Klaipėda. Filaretų jaunimo nakvynės namai Vilniuje. Šaltiniai.


Jaunimo nakvynės namų apibūdinimas ir pradžia. Jaunimo nakvynės namų charakteristika. Jaunimo nakvynės namų bruožai. Jaunimo nakvynes namų privalumai. Jaunimo nakvynės namų trūkumai. Jaunimo Hostelių Asociacija. Jaunimo nakvynės namai Lietuvoje.

Jaunimo nakvynės namus arba jaunimo hostelius galima apibūdinti taip: tai pastatas, kuris siūlo švarų, paprastą ir nebrangų prieglobstį jauniems žmonės keliaujantiems jų pačių valstybėje ar kitoje valstybėje, kurie keliauja individualiai ar grupėse. (Bhatia, A. K. 2006) Pirmieji jaunimo nakvynės namai buvo įsteigti Vokietijoje 1909 metais. Tai padarė mokytojas Richard Schirrmann. Jis siekė ne tik pigiai apgyvendinti jaunimą, bet ir suteikti galimybe būti gamtoje ir susitikti su kitais keliautojais. (Sun, Xiaolu. 2012).

Joje buvo įrengti pirmieji jaunimo nakvynės namai, kurie gyvuoja iki dabar.

Jaunimo nakvynės namai yra panašūs į bendrabučius, turi bendrus tualetus ir maudymosi patalpas. Jaunimo nakvynės namų tikslas, ne tik nakvynė, bet ir vieta bendravimui ir naujų pažinčių kūrimui, todėl jie pasižymi bendromis patalpomis, tokiomis kaip valgyklos ar bendros poilsio zonos. Kai kurie jaunimo nakvynės namai turi sporto sales, informacijos teikimo zonas, nedideles kavines.

Didžioji dalis jaunimo nakvynės namų yra ekologiškai atsakingi. Tai yra todėl, kad nuo pradžių jie buvo orientuoti į gamtos tausojimą.

Standartiniame kambaryje dažniausiai būna nuo 2 iki 20 lovų.

  • Sociologija Skaidrės
  • MS PowerPoint 1867 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 18 puslapių (671 žodžiai)
  • Kolegija
  • Esa
  • Jaunimo nakvynės namai
    10 - 2 balsai (-ų)
Jaunimo nakvynės namai. (2017 m. Spalio 02 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-nakvynes-namai.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 26 d. 03:44
×