Jaunimo pilietiškumas


Pilietiskumas literaturoje. Pilietiskumas lietuviu literaturoje. Rasiniai apie pilietiskuma. Laiskas jaunimas nepilietiskas. Pilietiškumas tarp jaunimo. Ar jaunimas yra pilietiskas. Siuolaikinio jaunimo pilietiskumas. Poziuris i jaunimo atsakomybe ir pilietiskuma. Pilietiskumas jaunimo tarpe. Pilietiskumas rasinys.

Drąsiai galiu teigti, kad šiuolaikinis jaunimas yra neatsakingas, vengia įsipareigoti bei yra nepilietiškas. Toks nekorektiškas užrašas ant Vilniaus senamiesčio sienos patvirtina mano aukščiau minėtus žodžius. Jaunimas ne tik išsižada pilietiškumo, bet ir nėra pilietiškas, pamiršta tikrąsias gyvenimo vertybės. Gal todėl, jog jie nesupranta sąvokos „pilietiškas“ arba „pilietiškumas“ esmės? O gal todėl, jog jie pilietiškumą supranta kitaip dėl aplinkinių įtakos? Kuo toliau, tuo labiau jaunimui yra svetima sąžiningumo ir doros sąvoka. Pilietiškumas – pareigų atlikimas savo valstybei, tautai. Į pilietiškumo sąvoką įeina vertybės, moralė, darbas, sąžiningumas ir dora. Taisyklių nesilaikymas gatvėse, piktnaudžiavimas alkoholinėmis bei narkotinėmis medžiagomis viešose vietose, aplinkos šiukšlinimas. Visų pirma, tai atspindi jaunimo išprusimo bei kultūros lygį, kita – jų ateities perspektyvas. Jei viskas taip ir toliau klostysis, Lietuva pasieks žemiausią ribą. Jaunimui taip pat yra svetimos ir kitos labai svarbios mūsų gyvenime vertybės atsakomybė, pareigų atlikimas savo valstybei, atsakingumas už savo veiksmus, valia bei sąmoningumas ir netgi šeima.
  • Microsoft Word 12 KB
  • 2013 m.
  • 1 puslapis (364 žodžiai)
  • Mokykla
  • Rūta
  • Jaunimo pilietiškumas
    10 - 4 balsai (-ų)
Jaunimo pilietiškumas. (2013 m. Spalio 13 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-pilietiskumas.html Peržiūrėta 2020 m. Birželio 01 d. 19:34
×
110 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo