Jaunimo požiūris į šeimą


Poziuris i seimos vertybes ir funkcijas. Jaunimo požiūris į šeimą ir gyvenimą šeimoje. Jaunimo poziuris i darba.

Jaunimo požiūris į šeimą. Įvadas. Šeimos vaidmuo visuomenėje. Šeimoje ugdomos vertybės. Šeimų įvairovė. Vertikali šeimos srtuktūra. Branduolinė, tradicinė ir palanki šeimos struktūra. Nepilnos ir netradicinės šeimos. Šeimos funkcijos. Šeimos kaip socialinio instituto raida. Šeimos mažėjimo tendencijos. Šeimos senėjimas. Šeimos ir santuokos vertė lietuvoje. Jaunimo požiūris į šeimos problemas. Studentų vertybinis požiūris į šeimą. Išvados. Literatūros sąrašas. Priedai.

Darbo tikslas: „Jaunimo požiūris į šeimą“.

Darbo uždaviniai:

1.Apibūdinti šeimą ir jos atliekamas funkcijas.

2.Atskleisti šeimos kaip socialinio instituto raidą.

3.Aptarti šeimos ir santuokos vertę Lietuvoje

4.Ištirti studentų požiūrį šeimą.

Tradicinė dviejų žmonių sąjunga sudaro geriausias sąlygas šeimos funkcijų atlikimui.Reikia sugebėti tinkamai atlikti šeimos funkcijas,o tai kaip ir sukurti bei puoselėti šeimą, ne visada pavyksta. Dažnai šeimoje kyla vienokių ar kitokių problemų, kurių tinkamai ir laiku neišsprendus, šeimos kelias baigiasi skyrybomis ar tiesiog gyvenimu kartu ir vaikų auginimu.Būtent dėl žmonių įvairovės, jų sugebėjimo gyventi kartu ir prisitaikyti prie atitinkamos aplinkos yra kuriamos skirtingos šeimos.Vieni gali sukurti geresnę šeimos aplinką sukūrę nepilną šeimą, nei gyvendami pilnoje šeimoje, kurioje jie tiesiog nesugeba rasti vietos, ir atvirkščiai, kiti jaučiasi laimingi tik tradicinėje šeimoje. Taigi bet kurioje šeimoje jos nariai pasijusti ir laimingi, ir nelaimingi, nes kiekvieno asmens laimės suvokimas taip pat yra skirtingas. Ir jei nepilnos ar netradicinės šeimos nariai jaučiasi laimingi, tai tokia šeima niekuo nenusileidžia tradicinei šeimai ir yra geriausias tų žmonių pasirinkimas, nes pagrindinė šeimos funkcija yra laimės siekimas.

  • Microsoft Word 24 KB
  • 2013 m.
  • 18 puslapių (3923 žodžiai)
  • Universitetas
  • Ina
  • Jaunimo požiūris į šeimą
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunimo požiūris į šeimą. (2013 m. Balandžio 26 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-poziuris-i-seima.html Peržiūrėta 2021 m. Sausio 20 d. 15:41
×
38 mokytojai prisijungę laukia tavo klausimo