Jaunimo užimtumas


Jaunimo užimtumas.

Jaunimo užimtumas - tai viena iš problemų, su kuriomis susiduriame šiuolaikinėje visuomenėje. Jaunimas neretai neranda savojo „Aš“, nusivilia gyvenimu, nebežino, ko griebtis, o kaltę verčia aplinkiniams. Dažnas jaunuolis pasakytų, jog nėra jokios prasmingos veiklos, jei tau stinga pingų. Deja, toks mąstymas neatitinka realybės. Taip kalba tie, kurie nesidomi sukurtomis galimybės, nebando pakeisti savęs, yra pasyvūs, ieško materialinės naudos. Šiais laikais kuriama daugybė įvairių fondų. Tai vienas iš vis labiau populiarėjančių būdų pažadinti ir įtraukti jaunimą į kultūrinę veiklą, nesiekiant uždarbio ar asmeninės naudos. Daug jaunuolių tuo jau naudojasi, tačiau ne visi supranta, kokia jų paskirtis, todėl neturi noro į jas įsitraukti.

Panaši veikla aprašoma ir Vandos Juknaitės knygoje "Išsiduosi. Balsu". Jau po Nepriklausomybės atkūrimo Vanda Juknaitė ne vienerius metus savo sodyboje rengė vasaros stovyklas asocialiems vaikams, surinktiems iš gatvės ir stočių. Rašytoja savo iniciatyva norėjo padėti likimo nuskriaustiems pažinti gyvenimą, pajusti kito žmogaus globą, artumą, atrasti savo gyvenimo kelią.

  • Microsoft Word 5 KB
  • 2015 m.
  • 2 puslapiai (735 žodžiai)
  • Mokykla
  • Irma
  • Jaunimo užimtumas
    10 - 3 balsai (-ų)
Peržiūrėti darbą
Jaunimo užimtumas. (2015 m. Balandžio 07 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-uzimtumas.html Peržiūrėta 2021 m. Gegužės 09 d. 11:11
Peržiūrėti darbą
×
40 mokytojų prisijungę laukia tavo klausimo