Jaunimo užimtumo centro įsteigimo projektas


Pivašiūnų miestelio jaunimo užimtumo centro įsteigimo projektas. VŠĮ „ Eičiūnų Kaimo Vaikų ir Jaunimo Užimtumo Centras “ aprašymas. Jaunimo centro įkūrimo projekto aprašymas. Projekto SSGG analizė. Įvadas. Projekto apibūdinimas. Projekto Bendroji A dalis. Projekto Specialioji B dalis. Išvados. Literatūros sąrašas.


Europos sąjunga teikia finansavimą, paramą daugybei sričių. Viena jų – jaunimo užimtumas. Dėmesys atkreipiamas į jaunąją kartą, visuomenės ateitį. Viena iš Europos Sąjungos finansavimo priemonių yra Jaunimo užimtumo ir motyvacijos skatinimas VP1-1.2-SADM-05-V, kurios numatytasis finansavimas yra 2316960 eurų.

Problema. Pivašiūnų miestelyje bei aplinkiniuose kaimuose didėja jaunimo nedarbo ir užimtumo problema. Jaunimui reikia padėti integruotis į darbo rinką, pasiruošti darbui, tačiau nėra lėšų, patalpų, specialistams sukurtų darbo vietų bei metodinių priemonių.

Darbo tikslas – parengti jaunimo užimtumo centro įkūrimo projektą ES finansavimui gauti.

Darbo metodai: internetinių šaltinių paieška, bendrosios A dalies užpildymas, specialiosios B dalies parengimas.

Taip pat ši įstaiga ir toliau dirba su jaunimu, rūpinasi jo užimtumu, veikla, siekiais. Jos vadovė, Audronė Anušauskienė, nepaprastai veikli asmenybė, aktyviai dalyvaujanti visuomenės gyvenime. Tad ir jaunimas yra įtraukiamas į daugybę veiklų: bažnyčios choras, Eičiūnų muzikos ansalmblių veiklos, įvairių akcijų, susijusių su socialinėmis problemomis organizavimas ir vykdymas, išvykų organizavimas ir net internetinė TV. Tad ir pagrindinis šios įstaigos tikslas – įtarukti jaunimą į visuomeninę veiklą.

Projekto pavadinimas – Jaunimo centro įkūrimas integravimui į darbo rinką ir užimtumui skatinti. Šis projektas priskiriamas monoprojektų klasei, jo tipas – socialinis, projekto rūšis yra mokymo – švietimo.

Šio projekto trilypis tikslas – padidinti jaunimo užimtumą ir motyvuoti jaunąją kartą integruotis į darbo rinką, padėti pasiruošti būsimam darbui. Projekto planuojamas biudžetas yra 103900,00 Eur.

  • Verslas Savarankiškas darbas
  • Microsoft Word 28 KB
  • 2017 m.
  • Lietuvių
  • 7 puslapiai (964 žodžiai)
  • Kolegija
  • Rasius
  • Jaunimo užimtumo centro įsteigimo projektas
    10 - 1 balsai (-ų)
Jaunimo užimtumo centro įsteigimo projektas. (2017 m. Spalio 15 d.). https://www.mokslobaze.lt/jaunimo-uzimtumo-centro-isteigimo-projektas.html Peržiūrėta 2018 m. Vasario 25 d. 10:07
×